"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 4. Widzowie wysłuchali utworów Ireneusza Dudka. Wygrała Joanna Mądry!

W 4. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2022" widzieliśmy uczestników, którzy zmagali się z repertuarem Ireneusza Dudka. Oceniał ich sam Shakin' Dudi. Komu udało się wygrać? Zobacz, jak sobie poradzili!

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 4. - kto wystąpił, co się wydarzyło?

W 4. odcinku programu "Szansa na sukces. Opole 2022" uczestnicy zmierzyli się z utworami Ireneusza Dudka, znanego jako Shakin' Dudi. Do najbardziej cenionych utworów muzyka należą "Au sza la la la" i "Goście idą". To właśnie on oceniał wykony uczestników. Artysta na początku programu życzył wykonawcom luzu na scenie i dobrej zabawy.

Jako pierwsza na scenie zaprezentowała się Joanna Mądry. Dziewczyna zajmuje się muzyką od 8 lat. Na swoim koncie ma sukces, jakim jest stworzenie linii melodycznej dla Natalii Szroeder. Asia wykonała piosenkę "Au sza la la la". Co ciekawe, w rozmowie z Markiem Sierockim wymieniła właśnie ten utwór.

Kolejny wystąpił Daniel Najbor. Mężczyzna uczy się jeszcze w liceum, a muzycznie realizuje się w weekendy. Od małego był związany z muzyką klasyczną. Profesjonalnie śpiewu uczy się dopiero od 2 lat. "Zastanów się, co robisz" to utwór, który przypadł temu uczestnikowi.

Następnie poznaliśmy Łukasza Kornasia. Na co dzień związany jest z braną turystyczną i przewozową. Kiedy pracuje jako przewodnik, bardzo często śpiewa dla swoich turystów. Dodatkowo związany jest z zespołem rockowym. W programie pokazał swoje umiejętności w utworze "Och Ziuta". Dudka radził mu, żeby pomyślał, jak może kreatywnie podejść do tego zadania i wykorzystać np. modulowanie głosu. Później Shakin' Dudi przyznał, że podobała mu się rockowa wersja Łukasza.

Na scenie pojawił się również Tomasz Szlagowski. Jego przygoda z muzyką zaczęła się wiele lat temu. Ma doświadczenie w pracy w różnych zespołach. Uczestnik zmierzył się z piosenką "To Ty Słodka". Po jego występie zobaczyliśmy na scenie programu Natalię Ziółkowską, która studiuje na Politechnice Poznańskiej. Na lekcje śpiewu chodzi, od kiedy skończyła 9 lat. "Tak dobrze mi tu" to kawałek, który wykonała.

Marcin Iżela z Rzeszowa był kolejną osobą, która się zaprezentowała. Mężczyzna ma wykształcenie związane z jazzem. Poza codzienną pracą zajmuje się też prowadzeniem zespołów. Przypadła mu piosenka "Za dziesięć trzynasta". Ostatni zaśpiewał Mateusz Celer . Jego rodzice marzyli o tym, żeby zobaczyć syna w telewizji. W jego wykonaniu usłyszeliśmy "Goście idą".

Juror przyznał, że poczuł dzięki uczestnikom świetny klimat. Wyróżnieni zostali Natalia Ziółkowska i Tomasz Szlagowski.

"SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2022" ODCINEK 4. WYGRAŁA JOANNA MĄDRY!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×