"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 5. Zespół Partita wyłonił kolejnego finalistę! Wygrała Weronika Lalik

W 5. odcinku "Szansa na sukces. Opole 2022" uczestnicy zmierzyli się z repertuarem zespołu Partita. Usłyszeliśmy takie przeboje jak: "Pytasz mnie co ci dam", "Kiedy wiosna buchnie majem" czy "Dwa razy dwa".

Multimedia

"Szansa na sukces. Opole 2022" odcinek 5. - zespół Partita wyłonił kolejnego finalistę

Partita to grupa wokalna, która została założona w 1966 roku z inicjatywy Janusza Kępskiego. W 5. odcinku "Szansy na sukces. Opole 2022" zespół pojawił się w historycznym składzie - na kanapie zasiedli: Anna Pietrzak, Alicja Majewska, Ludmiła Zamojska, Andrzej Frajndt i Bronisław Kornaus.

Widzowie wysłuchali utworów Ireneusza Dudka. Wygrała Joanna Mądry!Zobacz więcej

Na początek usłyszeliśmy piosenkę "Marzyciele" w wykonaniu kwartetu Rytmos. Paulina Brzezińska z Bytowa zaśpiewała "Mamy tylko siebie". Jakub Freda z Tczewa razem z ojcem produkuje części do samolotów. Kuba zaśpiewał w "Szansie na sukces" piosenkę "Dwa razy dwa".

Walentyna Masłowska pochodzi z Ukrainy, śpiewa jazz, muzykę popową i pieśni ludowe. Z repertuaru grupy Partita wykonała "Pytasz mnie co ci dam". Kolejną wykonawczynią była Katarzyna Miednik z Dzierżoniowa zmierzyła się z ukochaną piosenkę Anny Pietrzak pt. "Nasz codzienny ląd". Bartłomiej Patkowski zaśpiewał "Kiedy wiosna buchnie majem". Ostatnia uczestniczką dzisiejszego odcinka była Weronika Lalik, dla której Marek Sierocki wylosował piosenkę "Głowa do góry".

Zespół Partita wyróżnił Walentynę i Katarzynę.

"SZANSA NA SUKCES. OPOLE 2022" ODCINEK 5. WYGRAŁA WERONIKA LALIK!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • sie śpiewało (gość)

    Pytasz mnie. Co ci dam? Dam ci kopa boś ty cham.

    02.11.2021 07:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×