"Szansa na sukces". TVP informuje o rekordowej oglądalności odcinków z zespołem Boys i Janem Pietrzakem! "Wbrew hejterom"!

W majówkę na antenie TVP wyemitowano dwa, wcześniej określane jako kontrowersyjne, odcinki programu "Szansa na sukces", w których gośćmi specjalnymi byli Jan Pietrzak oraz zespół Boys. Odcinki te określa się mianem kontrowersyjnych, bowiem nagrania właśnie do tych epizodów opuścił Artur Orzech, tłumacząc, że nie zamierza prowadzić programu, w którym występują tacy wykonawcy. Teraz Telewizja Polska informuje o rekordowej oglądalności tych odcinków!

Multimedia

"Szansa na sukces" z zespołem Boys i Janem Pietrzakiem z rekordową oglądalnością?

Telewizja Polska postanowiła pochwalić się oglądalnością ostatnich epizodów programu "Szansa na sukces. Opole 2021", w których gośćmi specjalnymi byli Jan Pietrzak oraz zespół Boys.

O tych odcinkach mówiło się od bardzo dawna. To właśnie na nagraniach do tych epizodów nie pojawił się Artur Orzech, który nie odbierał od nikogo tego dnia telefonów, a produkcję programu o swojej nieobecności poinformował chwilę przed nagraniem. W trybie ekspresowym wówczas zastąpił go Marek Sierocki, który finalnie został nowym prowadzącym "Szansę na sukces".

Artur Orzech zapłacił TVP karę! Dalej chciał współpracować z Telewizją Polską?Zobacz więcej

Artur Orzech później tłumaczył, że Jan Pietrzak i zespół Boys to nie jest jego bajka, co w zamyśle umniejsza wartości artystycznej tych wykonawców. Teraz Telewizja Polska odpowiada, że widzowie właśnie tych artystów chcieli zobaczyć w "Szansie na sukces". Poniżej publikujemy pełne oświadczenie TVP:

Wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali, podczas „majówki” widzowie wybrali „Szansę na sukces”. „Szansa na sukces” 2 maja, której gośćmi i bohaterami byli członkowie zespołu Boys osiągnęła najwyższe udziały w widowni telewizyjnej od początku roku 2021 (15,%). Natomiast „Szansa na sukces” z 3 maja z udziałem Jana Pietrzaka uzyskała 7 wynik spośród 21 tegorocznych wydań niedzielnych i świątecznych (13 %). Oba majowe wydania „Szansy na sukces” prowadzone przez Marka Sierockiego osiągnęły wyraźnie ponadprzeciętną widownię względem średniej wyników poprzedniego prowadzącego Artura Orzecha (wg NAM 11,8%). Obie „Szanse na sukces” z weekendu majowego (który w związku z nawykami spędzania wolnego czasu przez Polaków w tym okresie nie jest łatwy dla telewizji linearnej, szczególnie w godzinach popołudniowych) osiągnęły też ponadprzeciętne wyniki jeśli chodzi o siłę zatrzymania widzów teleturnieju poprzedzającego „Szansę na sukces” w ramówce, czyli „Koło fortuny”. Wg NAM „Szansa na sukces” z 2 maja (Boys) utrzymała 79% widzów „Koła fortuny”, co jest drugim wynikiem od początku roku, a audycja z 3 maja (J. Pietrzak) utrzymała 77% widzów „Koła fortuny”, co jest czwartym wynikiem w 2021 roku (średnia tegoroczna to 67%). Według MOR wyniki majowych wydań „Szansy na sukces” były jeszcze lepsze. Świadczy to o właściwym doborze gości „Szansy na sukces” trafiających w gust i oczekiwania Widzów telewizji publicznej oraz korzystnej dla wyników i prestiżu programu zmianie prowadzącego.

Zgadzacie się, że dobrze dobrano gości do "Szansy na sukces"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Twghubchfydfvuftfttdfvdivfivgivcgfcyvdubiciyfctdudbvcjbdhduugdfjcgvjfvjfibdfihihdldk (gość)

  Dwguhxscsgdcjufnfrdigcgufbfcghubfbfjvfvbvhbjhgvhbibfjbfbciffvjvjvivbvkvkvbvkvnvkkvffvkvvic vivnvkvmvk Hgdkdbifbcifbfjjnifnmhx

  08.05.2022 11:32
 • Brawo (gość)

  Każda wieś Ma swojego Głupiego Jaśia TVPiS- też

  06.05.2021 09:04
 • TV-Sram (gość)

  a co w tej TVPiS za Darmo można Oglądać Stare Tłuste Spocone PiS-do-dajki i zawodowych Alfonsuw typu Jasio Fioł

  06.05.2021 08:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×