"Szansa na sukces". Wiktor Kowalski wygrał wiosenną edycję programu! Dzięki temu wystąpi na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

Wiktor Kowalski wygrał tegoroczną edycję "Szansy na sukces" i dzięki temu będzie mógł wystąpić na zbliżającym się 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wykonując przebój Ireny Santor "Już nie ma dzikich plaż", pokonał laureatów poszczególnych odcinków słynnego muzycznego show. Kim jest zwycięzca tegorocznej "Szansy na sukces"?

Multimedia

"Szansa na sukces" - wielki finał

W niedzielę 22 maja odbył się wielki finał wiosennej edycji "Szansy na sukces". Laureaci poszczególnych odcinków walczyli w nim o szansę występu na konkursie Debiutów podczas 59. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zwycięzcę finału "Szansy na sukces" wyłania się poprzez sms-owe głosowanie telewidzów.

Wiadomo kiedy odbędzie się Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Dla wielu ta data może być zaskoczeniemZobacz więcej

Wiktor Kowalski wygrał wiosenną edycję programu! Dzięki temu wystąpi na festiwalu piosenki w Opolu

Wiktor Kowalski został zwycięzcą finału tegorocznej "Szansy na sukces". Pierwszą finałową piosenką, którą wykonał w duecie z Janem Młynarskim, była "Pieśń o matce" Mieczysława Fogga. W ścisłym finale wokalista wylosował jeden z hitów Ireny Santor, "Już nie ma dzikich plaż", który finalnie zapewnił mu zwycięstwo w programie, a także szansę zaśpiewania na festiwalu piosenki w Opolu w konkursie Debiuty.

Poniżej można zobaczyć zwycięstwo Wiktora Kowalskiego w finale "Szansy na sukces".

Kim jest Wiktor Kowalski?

Zwycięzca wiosennej edycji "Szansy na sukces" jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Kielcach, Akademii Muzycznej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Udział w tegorocznej "Szansie na sukces" nie był dla muzyka pierwszą przygodą z telewizją. Wokalista wystąpił w 12. edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie dotarł aż do ćwierćfinału. Po zakończeniu programu miał okazję koncertować wspólnie ze swoją trenerką z "The Voice", Justyną Steczkowską.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądał wielki finał "Szansy na sukces"!

Zobacz galerię

Kayah w skandaliczny sposób potraktowała reporterów w Sopocie. Z jej ust padły wulgarne słowaZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • MARI (gość)

    KIEDY SZANSA NA SUKCES Z JACKIEM LECHEM.CZAS BY GO WSPOMNIEĆ

    23.05.2022 10:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×