"Szansa na sukces". Wiktoria Gąsiewska zaśpiewała z bratem w świątecznym odcinku! Kto jeszcze?

Specjalne, świąteczne wydanie "Szansy na sukces" za nami. Usłyszeliśmy kolędy w wykonaniu znanych wokalistów i aktorów. Na scenie pojawili się m.in. Wiktoria Gąsiewska ze swoim bratem, Mateuszem.

Multimedia

"Szansa na sukces" w święta

W Pierwszy Dzień Świąt Bożego Narodzenia w "Szansie na sukces" spotkały się gwiazdy kina i telewizji. Z kolei ich dzieci zasiadły na kanapie i oceniały występy wokalne artystów. Wśród gwiazd usłyszeliśmy: Wiktorię Gąsiewską z bratem Mateuszem, Annę Dereszowską, Jolantę Fraszyńską, Elę Romanowską, Olę Kostkę, Roberta Rozmusa oraz Piotra Pręgowskiego.

Wiktoria Gąsiewska zastąpi Katerinę Kowalczuk w 3. sezonie ukraińskiego serialu?Zobacz więcej

Po emisji programu Wiktoria Gąsiewska przyznała, że występ w "Szansie na sukces" był dla niej czymś wyjątkowym. "To było niesamowite doświadczenie i przyjemność zaśpiewać w świątecznym odcinku. Pamiętajcie śpiewać każdy może!" - napisała pod zdjęciem, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Atrakcją programu był występ Oli Nykiel, która zaskoczyła widzów świąteczną aranżacją jednej z polskich piosenek. W wykonaniu gwiazd usłyszeliśmy utwory takie, jak: "Jest taki dzień" z repertuaru Czerwonych gitary, "Z kopyta kulig rwie", "Wielkie świąteczne całowanie" czy "All I want for Christmas". Była też znakomita aranżacja piosenki "Jingle Bells" po polsku. Wiktoria i Mateusz zaśpiewali polską wersję "Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!" Deana Martina. Program poprowadził Artur Orzech.

Wiktoria Gąsiewska o roli w nowym horrorze oraz pracy nad filmem "Futro z misia". Adam Zdrójkowski zagra jej brata!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Weronika1998 (gość)

    Cudna sukienka skąd?

    26.12.2019 23:27
  • WariacikWawka (gość)

    Moi ulubieńcy z telewizji 🤩

    26.12.2019 23:26
  • XYZ (gość)

    Zgadzam się- śpiewac kazdy może a wy wyglądaliscie jak milion dolców. Megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    26.12.2019 23:24
  • Kostek (gość)

    Znam Mateusza jest bardzo w porządku. Gratuluję chłopie występu.

    26.12.2019 23:22
  • Pozamiatane (gość)

    Pozamiatali luzem czego innym jakoś zabrakło.

    26.12.2019 23:20
  • Boluś1981 (gość)

    Ale elegancja francja z kilometra widać

    26.12.2019 23:18
  • Lejdi (gość)

    Wiktoria Gąsiewska to moja ulubiona młoda aktorka. Brat sztos !!!!!!!!!!!

    26.12.2019 23:18
  • Alicja (gość)

    Kamera ich lubi nie da się ukryć

    26.12.2019 23:16
  • Nuniusgdynia (gość)

    To chyba najpiękniejsi ludzie w kraju conie? Kiedy bedzie powtorka??

    26.12.2019 23:15
  • Adrian-Tokarski (gość)

    Fantastycznie odnależli się na tej scenie. Wszyscy wiedzą że nie są pios3nkarzami tu chodziło o coś innego przeci3ż to program rozrywkowy. Jak dla mnie WYGRALI spontanem i swobodą

    26.12.2019 23:14
  • Głosik (gość)

    Brat Wiktorii wow !

    26.12.2019 23:12
  • Idunia32 (gość)

    Przesympatyczni ludzie. Mają dobrze poukładane w głowie skoro występowali nie dla siebie a dla dzieci z domu dziecka. Inne młode pseudo gwiazdki powinny się od nich uczyć.

    26.12.2019 23:11
  • Wacik (gość)

    Wspaniałe rodzeństwo!

    26.12.2019 23:09
  • Lidka (gość)

    Pięknie wyglądali i pięknie się bawili na scenie. Wspaniały świąteczny klimat wspólnie stworzyli.

    26.12.2019 23:08
  • Kaja (gość)

    Ojjj ... Gąsiewscy nie powinni śpiewać, a już na pewno nie publicznie. Zdolności w tej dziedzinie nie mają za grosz. Śpiewali nieczysto, cały czas pod dźwiękiem, barwowo też niespecjalnie... Nie powinni pchać się na estradę ogólnopolskiego programu. Jak lubią śpiewać, to jakiś lokalny festyn czy impreza rodzinną powinny im wystarczyć.

    26.12.2019 18:16
  • Xxxc (gość)

    Nie znoszę Gosiewskiego...puste dziewuszysko

    26.12.2019 16:15
  • Liqa (gość)

    Pani Fraszyńska bardzo ładnie. Nie wiedziałam że w szansie duety też są ale wyszło fantastycznie :)

    26.12.2019 14:40
  • Wiolka (gość)

    Gąsiewscy skradli serca wszystkim chyba!!!!

    26.12.2019 14:39
  • Daniello2019 (gość)

    Bardzo pozytywny występ Wiktorii. Nie wiedziałem że ma brata aktora. Miło było patrzeć na obraz cudownego rodzeństwa. Pogodynka Ola też super wypadła.

    26.12.2019 14:38
  • AniaPodgórna (gość)

    Mega przystojny ten brat Wiktorii i widać że mają fajne relacje ze sobą bo dobrze się bawili podczas swojego występu

    26.12.2019 14:35
NowszeStarsze