"Szansa na sukces". Zwycięzca zostanie polskim reprezentantem na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach!

Już we wrześniu rozpocznie się emisja kolejnej odsłony reaktywowanej po latach "Szany na sukces". Tym razem zwycięzca zostanie reprezentantem Polski podczas Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach!

Multimedia

"Szansa na sukces" od niedzieli, 8.09.2019 o godz. 15:15 w TVP2! - sprawdź program tv

"Szansa na sukces" powróciła wiosną 2019 r. i odniosła sukces. Widzowie na nowo pokochali tę formułę i nawet zmiana prowadzącego jej nie zaszkodziła. Wręcz przeciwnie, pod adresem Artura Orzecha płyną same pozytywne komentarze. Nic więc dziwnego, że jesienią znowu obejrzymy program na antenie TVP2.

Programy rozrywkowe reaktywowane po latach. Który z tych powrotów okazał się sukcesem?Zobacz więcej

Zwyciężczyni nowej "Szansy na sukces" - Ola Nykiel - automatycznie stała się uczestniczką Debiutów podczas tegorocznego festiwalu w Opolu. Co więcej - otrzymała Nagrodę Publiczności. W związku z tym, Telewizja Polska postanowiła, że tym razem "Szansa na sukces" wyłoni reprezentanta Polski na konkurs Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Impreza odbędzie się w Polsce dzięki temu, że poprzednio Eurowizję Junior wygrała Roksana Węgiel - laureatka "The Voice Kids".

Prezes TVP, Jacek Kurski stwierdził, że 2. edycja nie odkryła tak charyzmatycznej osobowości jak Roxie, dlatego postanowił zmienić sposób wybierania polskiego reprezentanta. W każdym z trzech nowych odcinków "Szansy na sukces" wybierane będą dwie najlepsze, które następnie pojawią się w specjalnym odcinku NA ŻYWO, a głosować na nich będą telewidzowie. Finałowa szóstka zaprezentuje po dwa utwory - jednym z nich będzie piosenka kultowego polskiego artysty, a drugim - autorska piosenka, dedykowana konkursowi Junior Eurovision Song Contest. Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 r. w Arenie Gliwice.

Sargis Davtyan i Aleksandra Nykiel - kim są najlepsi debiutanci tegorocznego festiwalu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • W dniu (gość)

    Głosuję na... Viki Gabor. Czemu? Bo jest the best. Roxie na pewno się nie zawiedzie.

    18.08.2019 18:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×