Szansa na sukces

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 11. Piosenki Eleni. Wygrała Lena Romul. Zaśpiewała piękną piosenkę "Muzyka twoje imię ma"

W 11. odcinku "Szansy na sukces" wokaliści-amatorzy wzięli udział w polsko-greckiej fecie i sprawdzili się w repertuarze Eleni. "Miłość jak wino", "Za wszystkie noce" - kto zaśpiewał największe przeboje wykonawczyni "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca"? Sprawdźcie, kto dzisiaj przeszedł do finału programu i będzie walczył o występ w Opolu.

09.05.2021Szansa na sukces

"Szansa na sukces". TVP informuje o rekordowej oglądalności odcinków z zespołem Boys i Janem Pietrzakem! "Wbrew hejterom"!

W majówkę na antenie TVP wyemitowano dwa, wcześniej określane jako kontrowersyjne, odcinki programu "Szansa na sukces", w których gośćmi specjalnymi byli Jan Pietrzak oraz zespół Boys. Odcinki te określa się mianem kontrowersyjnych, bowiem nagrania właśnie do tych epizodów opuścił Artur Orzech, tłumacząc, że nie zamierza prowadzić programu, w którym występują tacy wykonawcy. Teraz Telewizja Polska informuje o rekordowej oglądalności tych odcinków!

05.05.2021Szansa na sukces

"Szansa na sukces". Marek Sierocki debiutuje w roli prowadzącego w świątecznym odcinku! Wygrał Marek Molak z "Barw szczęścia"

W niedzielę wielkanocną wyemitowany został specjalny odcinek "Szansy na sukces", w którym po raz pierwszy, w roli prowadzącego, sprawdził się Marek Sierocki. Dziś w "Szansie na sukces" królowały miłosne piosenki, które zaśpiewały zaproszone do studia gwiazdy. Sprawdź, co wydarzyło się w "Szansie na sukces" w Niedzielę Wielkanocną.

04.04.2021Szansa na sukces

"Szansa na sukces. Opole 2021" odcinek 5. Piosenki zespołu LemON w programie. Triumfował Przemysław Dominiak!

5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021". Tym razem gośćmi Artura Orzecha byli członkowie zespołu LemON. Z piosenkami zespołu pod przewodnictwem Igora Herbuta zmierzyli się wokaliści i wokalistki, którzy walczą o możliwość występu na koncercie debiutów w Opolu 2021! Sprawdźcie, kto wygrał 5. odcinek programu "Szansa na sukces. Opole 2021"!

28.03.2021Szansa na sukces

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×