"Szatan kazał tańczyć". Sex, Drugs & Instagram na plakacie nowego filmu autorki "Galerianek" [ZDJĘCIA]

Pokazywany na prestiżowym amerykańskim festiwalu SXSW nowy film Kasi Rosłaniec pt. „Szatan kazał tańczyć” wywarł na krytykach pozytywne wrażenie i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Prezentujemy oficjalny polski plakat nowej produkcji autorki „Galerianek” i „Bejbi Blues”. W kinach od 5 maja.

Multimedia

„Szatan kazał tańczyć” to tytuł nowego filmu Kasi Rosłaniec – nagrodzonej Kryształowym Niedźwiedziem na Berlinale autorki głośnych „Galerianek” i „Bejbi blues”. Obraz pokazywany był na kończącym się niebawem (19 marca) amerykańskim festiwalu SXSW w Austin, w stanie Teksas. Marc Savlov piszący dla austinchronicle.com określił ten obraz mianem „intsensywnego”.

Film Rosłaniec wychwalano także za niezwykła formę, dużą dawkę emocji oraz wyjątkową rolę Magdaleny Berus. Oprócz wspomnianej aktorki w „Szatan kazał tańczyć” widzowie zobaczą również Martę Nieradkiewicz, Danutę Stenkę, Łukasza Simlata, Jacka Poniedziałka, Izabelę Kunę, a nawet Johna Portera. Film pojawi się w polskich kinach 5 maja.

Nowy film autorki "Galerianek" na amerykańskim festiwalu SXSW! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Karolina (Magdalena Berus) – jak wiele współczesnych 20-, 30-latek – żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji – jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję „Lolity”, która stała się międzynarodowym sukcesem. Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka) i atrakcyjniejszej siostry Matyldy (Hanna Koczewska), stopniowo się rozpada…

"SZATAN KAZAŁ TAŃCZYĆ" W KINACH OD 5 MAJA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • kaja (gość)

  mocne, bez upiększeń, to bedzie ciekawy film

  28.03.2017 17:44
 • Daniela (gość)

  Dobrze się prezentuje, nieprzesłodzone życie młodych ludzie pokazane w fajnej oprawie wizualnej.

  28.03.2017 14:39
 • Cally (gość)

  Film ewidentnie jest zrobiony świetnie wizualnie. Poruszenie problemów współczesnych 20, 30 latków to trafiony temat, ciekawa jestem jak wyjdzie

  27.03.2017 16:39
 • lola (gość)

  kolejny mocny film o współczesnym pokoleniu 20 i 30 latków, zapowiada się bardzo interesująco

  26.03.2017 11:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×