Szczere wyznania!

Z konieczności, dla lepszego jutra pokazywała biust "wyspiarzom", a tylko dzięki show "Taniec z gwiazdami" ponownie odzyskała kontakt ze swoim ojcem!

Multimedia

Iga jest dosyć krytycznie oceniana, jeśli chodzi o udział w ''Tańcu z gwiazdami''. Jest ponoć leniwa, kapryśna, w ogóle nie przykłada się do treningów a jedyne, co wnosi do programu to sporych rozmiarów biust! ( Fakt ).

Doceniona za ponętne kształty wśród Brytyjczyków szuka potwierdzenia sławy również w Polsce. Jak pokazują pierwsze odsłony show niestety na tych kształtach się wszystko kończy.

Taniec idzie jej, delikatnie mówiąc średnio. Oceny jurorów i telewidzów tak na ledwo, ledwo. Historia jej heroicznej walki o uznanie i sławę, którą wygłosiła w ostatnim odcinku ''Tańca z gwiazdami'' może jej zdecydowanie pomóc podczas głosowania jakże patriotycznie i swojsko nastawionych telewidzów.

Wyjazd w wieku 14 lat, kariera rozbierana i uznanie przed obiektywem, zerwane więzi z ojcem i ponownie odzyskane dzięki programowi. Wszystko jakby pod wyciśnięcie łez. Zobaczymy, co z tego wyniknie i czy tym razem zamiast biustu Iga zaimponuje nogami i resztą ciała.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×