Szczęśliwy Radosław Majdan zorganizował "pępkowe". Wśród gości m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Kogo zabrakło?

Henryk Majdan - pierwszy syn Radosława Majdana - przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Szczęśliwy tata postanowił zorganizować "pępkowe", na którym pojawili się m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Kogo zabrakło?

Multimedia

Radosław Majdan na "pępkowym" po narodzinach Henia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan doczekali się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Henryk Majdan to trzeci syn Małgorzaty i za razem pierwsze dziecko Radosława. Szczęśliwy i dumny tata postanowił zorganizować "pępkowe", na którym z przyjaciółmi "opijał" narodziny swego pierworodnego.

Radosław Majdan pokazał zdjęcia ze szpitala i zdradził imię syna! Zobacz więcej

Majdan nie ukrywa swojej radości i dzieli się nią z najbliższymi. Podczas, gdy jego ukochana Małgosia i synek Henio dochodzą do siebie w szpitalu, on bawi się na "pępkowym".

Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i ze dzieliliście ze mną ten niezwykly dla Nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z Pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka. MajdanHeniuMajdan

Na imprezie z okazji narodzin Henia pojawili się m.in. Rafał Maserak i Tomasz Iwan. Zabrakło jednak brata Radosława Majdan, Cezarego. "Mega dobre pępkowe musiało być. My, brat, przy okazji wypijemy drineczka za Heniusia zdrówko" - skomentował zdjęcia Cezary. Na pewno okazji do świętowania nie zabraknie.

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się synem! Celebryci rozpływają się nad małym Henrykiem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • ciekawa (gość)

  Ciekawe dlaczego sama Gonia nie zorganizowała Baby shower, czyżby perfekcyjna nie miała kogo zaprosić? Żadnych koleżanek nie ma? U Radzia też kiepsko oprócz Iwana i Maseraka same nieznane typki, jak spod budki z piwem?!?

  15.06.2020 19:02
 • Lik (gość)

  Niedługo zajrzę do lodówki a tam Majdany🤣🤣

  13.06.2020 23:48
 • Fred (gość)

  Człowiek że starym bobrem na glowie🤪

  13.06.2020 10:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×