"Szkoła dla elity" - 4. sezon powstanie z nową obsadą? W Las Encinas zostało jeszcze kilku starych graczy. Co ich czeka?

Czy 4. sezon serialu "Szkoła dla elity" powstanie? Po finale najnowszej serii widzowie zastanawiają się, czy Netflix będzie kontynuował młodzieżową produkcję z nową obsadą. Po egzaminach bohaterowie rozjechali się bowiem na wymarzone studia. W elitarnej szkole zostało jednak jeszcze kilku starych graczy. Co ich czeka?

Multimedia

Prawda o śmierci Mariny (María Pedraza) w końcu wyszła na jaw, a nauka w elitarnej szkole dobiegła końca wraz z finałem 3. sezonu "Szkoły dla elity". Większość serialowej paczki rozjechała się na studia. Nadia (Mina El Hammani) i Lu (Danna Paola) zdobyły stypendium i razem wyjechały do Nowego Jorku, aby studiować na Uniwersytecie Columbia. Carla (Ester Expósito) również wyjechała studiować za granicą.

Szkoły w serialach - te produkcje nie dadzą Ci zapomnieć o szkole!Zobacz więcej

W finale widzimy jednak, że Guzmán (Miguel Bernardeau), Samuel (Itzan Escamilla), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Shana) i Rebeca (Claudia Salas) ponownie spotykają się w Las Encinas, aby powtórzyć ostatni rok. Co więcej, na szkolnym korytarzu w stroju sprzątaczki pojawia się też Cayetana (Georgina Amorós), która nie przystała na propozycję matek Polo (Álvaro Rico) - i zdecydowała się sama zapracować na swoje studia.

Czy będzie 4. sezon "Szkoły dla elity"?

Netflix na razie nie potwierdził, że 4. sezon "Szkoły dla elity" w ogóle powstanie. W hiszpańskich mediach już od jakiegoś czasu przewijała się jednak informacja o tym, że twórcy — jeszcze przed wejściem na plan nowych odcinków — zamierzają wymienić całą obsadę "Elite". Serwis Bluper podał nawet nieoficjalnie, że 4. i 5. sezon "Szkoły dla elity" jest już w produkcji.

Wszystkie piosenki z 3. sezonu "Elite". Jakie utwory wykorzystano w serialu? Zobacz więcej

Szczegóły kolejnego sezonu "Szkoły dla elity" nie są na razie znane. Nie wiadomo, czy akcja nowych odcinków nadal będzie rozgrywać się w Las Encinas, czy innej szkole. Można jednak przypuszczać, że nowy zestaw uczniów dostarczy widzom mnóstwo emocji, a skandalicznych wybryków w kolejnych odcinkach "Elite" nie zabraknie!

Zobacz galerię

O serialu "Szkoła dla elity"

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. W drugim sezonie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki uczniowie muszą stawić czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmieni się układ sił, a na jaw wyjdą kolejne mroczne sekrety nastolatków.

Komentarze

Skomentuj
 • Anonim (gość)

  Mogli by też po prostu to jakoś skończyć A nie robić jeszcze dwa sezony, po prostu pokazać to jak Nadia wraca i jest szczęśliwa z Guzmanem pomimo trudności, A Rebeka i Samu będą razem, A Lu i Valerio co z nimi będzie i oczywiście nie można zapomnieć o Cajetanie w kim znajdzie pocieszenie po stracie Polo czy wyjedzie na studia. Chociaż z parę odcinków dla sprostowania, Ja i tak bym wolała kolejne sezony ale tylko z tą opsada która jest jeżeli ich zastąpią ja i wiele innych fanów tego serialu po prostu nie będziemy tego ogladać, bo niewiem jak inni ale ja nie dam rady oglądać tego serialu jak zastąpią Nadie albo Lu

  08.06.2020 13:36
 • Paweł. (gość)

  Uważam że zmiana obecnej obsady jest bardzo złym pomysłem, jeśli nie będzie takiej samej obsady nie ma sensu kontynuować serialu tylko pozostawić to by nie niszczyć serialu albo zrobić kilka ostatnich odcinków jak są dorośli tak jak ma to być w ostatnim sezonie Riverdale.

  04.06.2020 09:02
 • Adam (gość)

  Nie zmieniajcie obsady chce jeszcze zobaczyć los pięknej rebeki i wspaniałego samuela

  30.05.2020 12:37
 • Anonim (gość)

  Chciałabym aby wątek Lu i Valerio był bardziej rozwinięty.

  04.05.2020 20:58
 • Zuzia (gość)

  Nie mogą zmienić obsady tamci bohaterzy byli wspaniali chce zobaczyć jeszcze Nadię i Guzmana razem 😁

  27.04.2020 20:41
 • Fanka (gość)

  Nie zmieniajcie aktorów! Chce zobaczyć jeszcze losy Nadi i Guzmana!! ❤️❤️🥺🥺

  20.04.2020 11:44
 • Agata (gość)

  Nie zmieniajcie obsady to już nie będzie to samo wyszcy czekamy na dalsze sesany ja też z niecierpliwością chce zobaczyć czy nadia i Guzman będą razem w prew ich Kultur chciała bym zebyli razem bardzo

  02.04.2020 02:19
 • Anonim (gość)

  Ja i w sumie każdy z oglądających ten serial chce aby ta obsada co była nadal została. Przecież może być kontynuacja tylko że może być kilka historii z każdej szkoły po trochu i bochaterowie mogli by się zjeżdżać na weekendy czy coś tak jak w tych 3 sezonach robili imprezy i się wszyscy spotykali tak samo może być i w kolejnych sezonach. Według m i3 nie ma żadnego problemu żeby obsada się zmieniała. I uważam że mniej osób będzie oglądać ten serial jak zmieni się obsada. Dziękuję i dowidzenia;)

  26.03.2020 05:20
 • Fanka (gość)

  Zgadzam się z poprzednim komentarzem, bez sensu dawać nowych aktorów. To już nie będzie to samo. Lepiej gdyby po prostu nagrali nowy serial o podobnej tematyce.

  22.03.2020 17:03
 • Anonim (gość)

  Bez sensu dawać nową obstawe , przez to mniej osób będzie chciało to oglądać

  22.03.2020 12:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×