"Szkoła dla elity". Data premiery 4. sezonu ujawniona! Jest pierwsza zapowiedź. Guzman znowu zakochany?

Poznaliśmy datę premiery 4. sezonu "Szkoły dla elity". Nowa odsłona młodzieżowego hitu pojawi się na Netflix latem br. Co czeka uczniów Las Encinas w nowych odcinkach? Zapowiedź 4. sezonu "Elite" już wywołała ogromne zamieszanie. Sprawdźcie, o co chodzi!

Multimedia

"Szkoła dla elity 4" - data premiery ujawniona

"Szkoła dla elity" powróci w 2021 roku z nowym sezonem. W czwartej odsłonie zabraknie kilku uwielbianych przez widzów bohaterów. Obsadę młodzieżowego hitu zasilili jednak nowi aktorzy, którzy z pewnością namieszają w szkole. Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch wcielą się w nowych uczniów Las Encinas.

Carla powróci w 5. sezonie? Ester Expósito może znowu znaleźć się w obsadzie "Elite"!Zobacz więcej

Data premiery "Szkoła dla elity 4" jest już znana. Nowy sezon zadebiutuje na Netflix w czerwcu br.

Wywrócą wszystko do góry nogami. Premiera czwartego sezonu serialu „Szkoła dla elity” już 18 czerwca. Tylko na Netflix - czytamy.

Pierwsza zapowiedź 4. sezonu "Szkoły dla elity" wywołała mnóstwo emocji wśród widzów. Fani Gruzmana (Miguel Bernardeau) i Nadii (Mina El Hammani) mają za złe twórcom, że w życiu przystojnego Hiszpana pojawi się kolejna dziewczyna. Czy Carla Díaz zagra nową miłość Gruzmana? Chłopak obiecał przecież, że zaczeka na Nadię...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×