"Szkoła dla elity". María Pedraza i Jaime Lorente rozstali się?! Aktorka usunęła wszystkie wspólne zdjęcia

Ta wiadomość nie ucieszy fanów hiszpańskich gwiazd i seriali. Wszystko wskazuje na to, że María Pedraza i Jaime Lorente, czyli aktorzy znani z seriali "Szkoły dla elity" i "Domu z papieru" nie są już razem. Dlaczego ich drogi się rozeszły?

Multimedia

María Pedraza i Jaime Lorente rozstali się?!

Jaime Lorente i Maria Pedraza, czyli aktorska para znana z takich seriali jak "Szkoła dla elity" i "Dom z papieru" rozstali się po dwóch latach związku. Tak przynajmniej twierdzą hiszpańskie media. Lorente i Pedraza przestali obserwować swoje profile w mediach społecznościowych. Poza tym aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie.

Marina z "Elite" już tak nie wygląda. Zobacz, jak zmieniła się gwiazda serialu Netflixa! Zobacz więcej

María Pedraza i Jaime Lorente spotykali się od 2018 roku. Poznali się na planie 1. sezonu "Domu z papieru". Aktorka grała uwięzioną w mennicy Alison Parker, Lorente wcielał się w postać jednego z członków gangu, Denvera. Ich uczucie rozkwitło jednak nieco później, kiedy w serialu "Szkoła dla elity" przyszło im zagrać parę młodych kochanków: Marinę i Nano.

Ich związek był jednym z najgłośniejszych w hiszpańskim show-biznesie. Wygląda jednak na to, że ich relacja to już przeszłość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×