"Szkoła dla elity". Netflix chce wymienić całą obsadę! 4. sezon "Elite" jeszcze powstanie"?

Serial "Szkoła dla elity" czekają gigantyczne zmiany? Takie plotki pojawiły się niedawno w zagranicznych mediach. Podobno Netflix chce wymienić całą obsadę "Elite". Czy to oznacza, że 4. sezon "Szkoły dla elity" powstanie?

Multimedia

Netflix chce wymienić całą obsadę "Szkoły dla elity"

"Szkoła dla elity" to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa dla młodzieży. Hiszpańska produkcja doczekała się trzech sezonów, ale mówi się, że Netflix pracuje już nad kolejną odsłoną serialu. Fanów "Elite" mogą jednak czekać gigantyczne zmiany.

Mówi się, że przed startem zdjęć do 4. sezonu, Netflix zamierza wymienić całą obsadę serialu "Szkoła dla elity". Podobny zabieg zastosowali przed laty twórcy serialu "Kumple" ("Skins"). Tak wymianę oryginalnej obsady tłumaczył w 2008 roku twórca "Kumpli", Bryan Elsley:

Wymiana obsady to ryzykowne przedsięwzięcie, ale postanowiliśmy to zrobić. Co prawda przedstawiciele stacji mieli pewne obiekcje, jednak ostatecznie pozwolili nam działać po swojemu.

Data premiery nowych odcinków jest już znana. To może być już ostatni sezon! Zobacz więcej

Czwarty sezon "Szkoły dla elity" powstanie?

Wcześniej mówiło się, że 3. sezon "Szkoły dla elity" będzie już ostatnim. Jak donosi teraz hiszpański portal Bluper, serial został jednak przedłużony, a "Szkoła dla elity" z nową obsadą ma doczekać się jeszcze dwóch sezonów!

Jeśli informacja ta się potwierdzi, to w 3. sezon będzie zwieńczeniem historii Samuela (Itzan Escamilla), Guzmána (Miguel Bernardeau), Lu (Danna Paola), Polo (Álvaro Rico), Carly (Ester Expósito), Nadii (Mina El Hammani), Andera (Arón Piper), Omara (Omar Shana), Christiana (Miguel Herrán) i Nano (Jaime Lorente).

Netflix na razie nie skomentował rewelacji hiszpańskiej prasy. Czekamy na oficjalne informacje w tej sprawie. Premiera 3. sezonu "Szkoły dla elity" już w marcu 2020 r.

Zobacz galerię

O serialu "Szkoła dla elity"

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. W drugim sezonie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki uczniowie muszą stawić czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmieni się układ sił, a na jaw wyjdą kolejne mroczne sekrety nastolatków.

Komentarze

Skomentuj
 • Nikt ważny🤤 (gość)

  Nie wiem jak inni ale dla mnie zmiana dotychczasowej obsady jest jednym wielkim pieprzonym błędem. Chyba każdy czeka na sezon 4 czyli kontynuację sezonu 3!? Jeśli wywalą większość aktorów i nie ujrzę kontynuacji sezonu 3 to poprostu moje życie straci sens i przez długi czas będę mieć niedosyt 🙍🏻‍♀️ I będzie mnie np: zżerać to czy Carla wróci po studiach zza granicy i jeszcze się zobaczy z Samuelem itP🤔 W skrócie jeśli nie będzie normalnej kontynuacji serialu i nastąpi wywalenie starej obsady To Ten Serial Wtedy Będzie Jednym Wielkim GÓwnEm i . Pozdrawiam I miłego dnia wieczoru popołudnia czy nocy Bayyyyyy😁

  08.05.2020 10:50
 • Chcemy tych samych aktorów (gość)

  Chcemy tych samych aktorów, netflix nie może nam i tak o sobie zabrać przecież to wiadomo że każdy chce kontynuacja ich historii oba jest tak zawalista że nikt się nie może doczekać 4 sezony A wy chcecie zmienić cała obsadę

  26.03.2020 05:26
 • Kamila (gość)

  To bez sensu bo Nikt nie będzie tego oglądał, musza być ci sami aktorzy, a jak nje to dupa

  12.03.2020 11:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×