"Szkoła dla elity". Nowe zdjęcia z planu 4. sezonu! Netflix zakończył prace nad kolejnymi odcinkami "Elite"

'Netflix udostępnił nowe zdjęcia z planu 4. sezonu "Szkoły dla elity"! Dodatkowo poinformowano także, że prace już się zakończyły. Kiedy premiera 4. sezonu "Elite"?

Multimedia

Nowe zdjęcia z 4. sezonu "Szkoły dla elity"!

Fani "Szkoły dla elity" nie mogą doczekać się nowych odcinków swojego ulubionego serialu. Dobra wiadomość jest taka, że właśnie zakończono prace na planie 4. sezonu! Przy okazji, Netflix udostępnił nowe zdjęcia, na których widzimy bohaterów "Elite".

Kolejni aktorzy odejdą z serialu po 4. sezonie. Kogo zabraknie tym razem?Zobacz więcej

Przypomnijmy, że w 4. sezonie nie zobaczymy części postaci znanych z poprzednich serii. Niektórzy bohaterowie postanowili wyjechać na studia do innych krajów. Pożegnaliśmy m.in. Lu (Danna Paola), Carlę (Ester Exposito), Valeria (Jorge Lopez), Nadię (Mina El Hammani) i Polo (Alvaro Rico). W nowych odcinkach ponownie pojawią się za to: Samuel (Itzan Escamilla), Guzman (Miguel Bernardeau), Ander (Arón Piper), Omar (Omar Ayuso), Cayetana (Georgina Amorós) oraz Reveca (Claudia Salas).

Wciąż nie wiadomo jednak, kiedy możemy się spodziewać premiery 4. sezonu "Szkoły dla elity". Wszyscy fani liczą na to, że będzie to pierwsza połowa 2021 roku.

"Szkoła dla elity" - o serialu

Las Encinas to najlepsza i najbardziej elitarna szkoła w Hiszpanii. To tam uczą się dzieci z wyższych sfer. Decyzją lokalnych władz trafia tam też trójka ubogich dzieciaków, których szkoła została zniszczona przez trzęsienie ziemi. Zajadły konflikt między tymi, którzy mają wszystko, a tymi, którzy nie mają nic do stracenia, doprowadza do morderstwa. W drugim sezonie pogrążeni w żałobie po stracie koleżanki uczniowie stawili czoło nowej tragedii. Wśród przyjaciół zmienił się układ sił, a na jaw wyszły kolejne mroczne sekrety nastolatków. Trzeci sezon to ostatnie miesiące nauki, podczas których bohaterowie musieli podjąć decyzje rzutujące na ich przyszłość. Wielki wpływ wywarły na nich ponownie miłość, seks i przyjaźń. Tym razem do głosu doszły też jednak zazdrość, tajemnice i pragnienie zemsty mogące zniszczyć młodym ludziom życie, zanim ci zdążą wypłynąć na jego szerokie wody.

Najprzystojniejsi aktorzy "Szkoły dla elity". Szaleją za nimi nastolatki na całym świecie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×