"Szkoła". Natalia Karczmarczyk kiedyś była gwiazdą TVN, dzisiaj zna ją cały Internet! Kim jest Natsu z Team X? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu z Team X, jest dzisiaj na ustach wszystkich. Piękna influencerka lata temu była gwiazdą tvnowskiego serialu "Szkoła", a dzisiaj zna ją cały Internet! Sprawdźcie, kim jest Natalia Karczmarczyk. Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Multimedia

NATALIA KARCZMARCZYK, CZYLI NATSU - KIM JEST?

Natalia Karczmarczyk, czyli Natsu z Team X, jest dzisiaj jedną z najbardziej wpływowych i rozpoznawalnych polskich influencerek. Jej konto na Instagramie obserwuje już ponad milion ludzi. Podobnie jest na YouTube, gdzie jej konto NATSU właśnie przekroczyło milion subskrybentów. Doliczmy do tego ponad 1,6 miliona obserwatorów na TikToku. Te liczby robią wrażenie.

Natalia Karczmarczyk urodziła się 11 grudnia 1997 roku. Pochodzi ze Śląska i ukończyła liceum o profilu biologiczno-chemicznym. Studiowała farmację, jednak później zafascynowało ją aktorstwo. Dołączyła do obsady serialu TVN pt. "Szkoła", gdzie od 2017 roku jej postać - uczennica Ewa - zdobywała coraz większą popularność.

Później Natsu postanowiła przenieść tę popularność do sieci i na swoim kanale YouTube, który uruchomiła w 2018 roku, najpierw zaczęła publikować swoje zabawne filmiki, ale też opowiedziała o kulisach tvnowskiej "Szkoły". Nagrywanie kolejnych parodii i typowo youtubowych treści zwiększało jej popularność, jednak przełomem okazał się dopiero Team X, do którego dołączyła w 2020 roku.

W tym roku ruszył drugi sezon Teamu X. Wybrano nowy skład, a Natsu została jego nieformalną liderką. Członkowie Teamu X nagrywają parodie, zabawne filmiki, ale też... tworzą muzykę. Do dzisiaj pierwszy kawałek Teamu X 2 pt. "Siedem" zebrał ponad 17 milionów wyświetleń.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • do ELO (gość)

  Ten epizod trwal 4 lata takze tego

  12.11.2021 05:05
 • Elo (gość)

  Spoko dziewczyna ale słyszałem, że miała też epizod na kamerkach :/ chyba z serialu było mało kasy :/

  11.05.2021 22:32
 • ... (gość)

  Nikt nie wspomni o jej działalności pod pseudonimem Veronica Amez? ;)

  10.05.2021 16:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×