"Szkoła seksu Joanny Keszka" od 29 kwietnia w Planete+

Planete+, autorski kanał tematyczny nc+, wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia stacja pokaże premierowe odcinki "Szkoły seksu Joanny Keszka".

Multimedia

Podstawowym założeniem programu jest to, że seksualność jest przygodą na całe życie, a jej odkrywaniu powinna towarzyszyć nam dobra zabawa i rzetelna wiedza. Warto wiedzieć, jak zatroszczyć się o seks i cieszyć się nim bez poczucia winy, wstydu i strachu.

- Z tego właśnie powodu powstał ten program, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Poznamy tajemnice kobiecego ciała, opowiemy o tym, że BDSM jest dla każdego, a nie tylko dla Christiana Graya, pobawimy się w przebieranki w sypialni, będziemy ćwiczyć mięśnie Kegla, a także nauczymy jak korzystać z wibratora – mówi Joanna Keszka.

W każdym z 10 odcinków, prowadzącej towarzyszą dwie pary wyłonione w drodze castingu. Są to osoby w rożnym wieku i z różnych regionów kraju. W pierwszej części odcinka Joanna Keszka rozmawia z nimi, a następnie zleca dwa zadania. Jedno "na sucho" o charakterze teoretycznym, związane z kwestiami seksualności, a drugie praktyczne, podczas którego pary zostaną poproszone o udanie się do hotelu i wykonanie zadań domowych, jak np. wykorzystanie gadżetów erotycznych czy przebieranie. Następnego dnia bohaterowie opowiedzą o swoich doświadczeniach i odczuciach. Program uzupełni pełna humoru sonda uliczna oraz praktyczne i pełne profesjonalnej wiedzy porady prowadzącej.

Joanna Keszka to autorka jednej z najbardziej odważnych polskich książek o seksie pt. "Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie", ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, redaktorka naczelna kobiecego portalu Barbarella.pl.

Produkcją programu na zlecenie Planete+ zajmuje się firma Forward Group. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki "Szkoły seksu Joanny Keszka" od 29 kwietnia, w każdą środę o godz. 23:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×