"Szkoła uwodzenia Czesława M.". Czesław Mozil zaprasza na film [WIDEO]

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” trafi na ekrany już 21 października. Dziś prezentujemy plakat filmu oraz wyjątkowe zaproszenie do kina.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"SZKOŁA UWODZENIA CZESŁAWA M.". CO DZIEJE SIĘ NA PLANIE FILMU Z CZESŁAWEM MOZILEMW ROLI GŁÓWNEJ? [WIDEO]
"SZKOŁA UWODZENIA CZESŁAWA M.". CZESŁAW MOZIL ZAGRA GŁÓWNĄ ROLĘ W KOMEDII! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Film opowiada historię popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?

Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą, optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z oryginalną ścieżką dźwiękową. W roli głównej zobaczymy Czesława Mozila.

Reżyser i scenarzysta filmu, Aleksander Dembski, tak opowiada o swoim filmie:

Czasem w życiu jest tak, że człowiek traci grunt pod nogami i z takich czy innych przyczyn nie wie, co zrobić dalej. Tak właśnie jest z Czesławem. Fala zdarzeń powoduje, że nasz bohater „traci kontakt z bazą” i musi wszystko zmienić. „Szkoła uwodzenia Czesława M.” to komedia o miłości, niepowodzeniach i zaskakującym sposobie wychodzenia na prostą.

Czesław Mozil, wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, znany jest szerokiej publiczności jako lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego album „Debiut” pokrył się potrójną platyną. Urodzony w Polsce i wychowany w Danii absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej to nie tylko osobowość artystyczna, ale i telewizyjna. W 2011 roku został jurorem w popularnym programie talent show „X Factor”. Rolą tytułową w „Szkole uwodzenia Czesława M.” debiutuje jako aktor pierwszoplanowy.

Aleksander Dembski za filmy „Basia z Podlasia” i „Kocham Cię jak Irlandię” został nagrodzony m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty oraz Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×