"Szkoła życia". Gwiazda "Nietykalnych" w nowym filmie twórcy familijnego hitu "Bella i Sebastian"! Gdzie oglądać?

Gwiazda "Nietykalnych" w nowym filmie twórcy familijnego hitu "Bella i Sebastian". To mądra, ciepła i pięknie sfilmowana historia. "SZKOŁA ŻYCIA" Nicolasa Vaniera na platformy VOD trafiła 25 stycznia.

Multimedia

Przepiękna, poruszająca i pełna zapierających dech w piersiach krajobrazów opowieść o chłopcu, którego smutne życie w sierocińcu na przedmieściach Paryża odmienia się, gdy trafia do wiejskiego gospodarstwa. Filmowa oda do świata natury i prostego życia w reżyserii Nicolasa Vaniera – cenionego twórcy familijnego hitu „Bella i Sebastian”. W jednej z głównych ról występuje znany z przebojowej komedii „Nietykalni” - François Cluzet. Historia inspirowana wątkami autobiograficznymi reżysera, dorastającego w portretowanym w filmie regionie Sologne. „Szkoła życia” prezentowana była w polskich kinach premierowo w ramach Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży FRAJDA.

Nowa komedia twórców przebojowej "Planety Singli" już na VODZobacz więcej

Życie Paula (Jean Scandel) od początku ograniczone było wysokimi murami sierocińca – surowego budynku, mieszczącego się na robotniczych przedmieściach Paryża. W jego życiu dominowały strach i melancholia. Los chłopca odmienia się, gdy trafia pod opiekę Célestine (Valérie Karsenti) i Borela (Éric Elmosnino), mieszkających na pełnych zielonych lasów, mglistych ziem i rozległych pól terenach należących do Hrabiego de la Fresnaye (François Berléand). Na miejscu poznaje ekscentrycznego kłusownika Totoche’a (François Cluzet), od którego uczy się życia, poznaje sekrety pobliskich lasów, a także odkrywa, że jego przybycie do regionu Sologne nie było przypadkowe.

"SZKOŁA ŻYCIA" JUŻ NA VOD

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×