Szkoły w serialach. Te seriale nie dadzą Ci zapomnieć o szkole!

Mnóstwo popularnych seriali koncentruje się na życiu uczniów. Szkoły w serialach nie są więc czymś wyjątkowym. Które seriale poruszające codzienne problemy uczniów warto obejrzeć? Sprawdź w galerii nasz ranking seriali o szkołach.

Multimedia

Szkoły w serialach - "Legacies", "Szkoła dla elity", "Riverdale" i co jeszcze?

Seriali młodzieżowych poruszających codzienne życie i problemy nastolatków powstało bez liku, a w każdym z nich musi pojawiać się szkoła. Edukacja to w końcu bardzo ważny temat, który nie sposób pominąć, nawet w fikcyjnej opowieści.

Seriale, które warto obejrzeć w wolnym czasie. One umilą Wam czas spędzony w domuZobacz więcej

Szkolna rzeczywistość w serialach odbiega nieco od prawdziwego życia uczniów i nauczycieli. W serialach odrabianie prac domowych trwa zaledwie krótką chwilę, o żmudnej nauce też nie ma mowy, w końcu serialowa młodzież często ma ważniejsze problemy. I choć seriale młodzieżowe nie oddają prawdziwego życia uczniów, to ich popularność stale rośnie. "Legacies", "Szkoła dla elity", "Riverdale", "13 powodów" to tylko część seriali, których akcja rozgrywa się m.in. w szkole.

Największe gwiazdy młodzieżowego hitu Netflixa. Hiszpańskie aktorki rządzą w sieci!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz kilkanaście popularnych tytułów seriali, które w większym lub mniejszym stopniu pokazują szkolne życie. Mundurki, słynne szafki, szkolne ławki, apele i elitarne bractwa. Jak pokazuje się szkoły w serialach?

Przedstawiamy ranking seriali o szkołach. Te produkcje — nawet w czasie wakacji — nie pozwolą Ci zapomnieć o szkole!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×