"Szlak nadziei". Historyczno-survivalowy reality show z Idą Nowakowską w styczniu w TVP Historia!

W sobotę, 2 stycznia TVP Historia zaprasza na reality show o tematyce historycznej "Szlak nadziei". Prowadzącą program jest Ida Nowakowska-Herndon. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Szlak nadziei" odcinek 1. w sobotę, 2.01.2021 o godz. 20:00 w TVP Historia! - sprawdź program tv

"Szlak nadziei" to seria historyczno - survivalowa, w której sześciu uczestników, razem z prowadzącą program Idą Nowakowską-Herndon, pokonują trasę, którą w trakcie II wojny światowej przebyli żołnierze Armii generała Władysława Andersa i towarzyszący jej cywile. Wraz z bohaterami "Szlaku nadziei" przemierzymy najciekawsze zakątki Azji i Europy. Zobaczymy m. in.: mroźną Syberię, egzotyczny Kazachstan, upalny Izrael, tajemniczy Iran, czy niezrównane w swoim pięknie Włochy.

Kolejna wpadka Idy Nowakowskiej! Co się stało w programie na żywo?Zobacz więcej

Bohaterowie programu podróżują bez wsparcia realizatorów. Dysponując jedynie niewielkimi środkami finansowymi, są zmuszeni poradzić sobie na nieznanym terenie, bez wykupionych noclegów, jedzenia, czy transportu. "Szlak nadziei" jest hołdem dla wszystkich tych, którzy z tułaczy stali się żołnierzami, a później bohaterami.

W pierwszym z 13. odcinków, uczestnicy wyruszają w daleką podróż do mroźnej Syberii. Ich celem jest pokonanie trasy "Szlaku nadziei". Pierwsze kilometry wędrówki prowadzą przez syberyjską tajgę. Temperatura wynosi piętnaście stopni poniżej zera, a w okolicy od kilku tygodni odnotowano zwiększoną aktywność wilków i niedźwiedzi.

Pełna przygód i odkrywania niezwykłej historii podróż zakończy się we Włoszech w klasztorze Monte Cassino. Tam, szóstka bohaterów spotka nieoczekiwanych gości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×