Szok! Iza Miko zachęca do sikania pod prysznicem!

Tak, tak, dobrze zrozumieliście. A jeśli chcecie przeczytać więcej na temat ekologicznych pomysłów Izy Miko wejdźcie na newsa.

Multimedia

O ekologicznym zacięciu aktorki wiadomo już od dawna. Miko stawia na zgodny z naturą tryb życia. Mając tę tezę za swój egzystencjalny priorytet Iza otworzyła nawet własną fundację promującą ekologiczny tryb życia. Postawa to godna pochwały, ponieważ dbałość o środowisko ciągle jest zbyt niska, ciągle wymaga pobudzania świadomości ekologicznej społeczeństwa na całym globie.

Tak, więc, sprawy to ważne i poważne. Mało poważne jest jednak nawoływanie Izy Miko do stosowania ekologicznych metod codziennego funkcjonowania. Jak podaje Super Express gwiazda w ramach akcji oszczędzania wody proponuje sikanie pod prysznicem, co, jak przyznaje na swoim blogu, sama praktykuje.

Czytaj także: Miko sprzedaje bilety na... swoje urodziny Urodziny Miko to katastrofa!?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  no a kto nie sika? Amerykę odkryła-zęby też można myć pod prysznicem-co, Nobla mi dacie?

  11.03.2010 20:41
 • onaetka (gość)

  Przecież i tak każdy siusia pod prysznicem, tylko nikt się do tego publicznie nie przyznaje. Oburzać by się można gdyby Iza zachęcała do siusiania w wannie, chociaż i to pewnie co poniektórzy robią i wcale o ekologię świntuszkom nie chodzi:)

  11.03.2010 20:30
 • ixi (gość)

  nasikaj mi nasikaj

  11.03.2010 20:24
 • ona (gość)

  Trochę to głupie robić na ten temat reklamy, ale co w tym takiego szokującego? Jestem pewna, że co 2 osoba sika pod prysznicem, ale to już raczej z powodu lenistwa niż dbania o środowisko :P

  11.03.2010 16:02
 • qwerty (gość)

  Żałosne, prymitywne, próżne i pod publikę. "Aktorka" ukazała swój żenujący poziom.

  11.03.2010 15:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×