Szok! Pokazał zdjęcia nagiej żony!?

Prywatność? W tym wypadku chyba nie ma żadnej prywatności.

Multimedia

Bo, jak tu mówić o gwieździe, która ceni swoje prywatne życie, jeśli najpierw jesteśmy świadkami sprzedawania go w reality show (Jestem, jaki jestem) potem w toku wielu wydarzeń docierają do nas bardzo intymne i szokujące informacje …

Dopiero, co Ania Wiśniewska(trzecia i aktualna żona Michała Wiśniewskiego) goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego tłumaczyła się ze zdjęć, które Michał robił jej przy porodzie, a teraz Fakt donosi, że zdjęcie nagiej Ani pod prysznicem Michał Wiśniewski zamieścił na swoim profilu, na jednym ze społecznościowych portali.

Ciekawe, czy Ania o tym wie? Jedno jest pewne, druga żona Wiśniewskiego, Mandaryna tez rozebrała się, z tymże dla jednego z męskich magazynów i pewnie nie za darmo.

Czytaj także: Ma problemy z prawem Ratuje swoją karierę! Nie chce sukcesu Ani!

Komentarze

Skomentuj
  • LUIZA (gość)

    DLACZEGO NIE DALI ZADNYCH ZDJEC!!!

    06.09.2010 14:43
  • LUIZA (gość)

    DLACZEGO NIE DALI ZADNYCH ZDJEC!!!

    06.09.2010 14:29
  • LUIZA (gość)

    DLACZEGO NIE DALI ZADNYCH ZDJEC!!!

    06.09.2010 14:29
  • ALI.......... (gość)

    WARIATY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CZUBY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.09.2010 02:23
  • ;;;;;JOJO (gość)

    KOLEŚ MASZ NIEŻLE NASRANE W BANI ŻEBY WZIĄĆ ZOSTAWIĆ MARTE ONA JEST SUPER A TA ANKA LECI NA TWOJĄ KASĘ NIE WIDZISZ TEGO ŚLEPY JESTEŚ NAWET SZTUCZNY MA UŚMIECH KRETYNKA NIE NIENAWIDZĘ ANKI DUPODAJKA ROZWALIŁA TWÓJ ZWIĄZEK TEMPA PAŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.09.2010 02:22
  • ZIBI (gość)

    FUUUUUUUUUUUU DO KITU MA TA ŻONE MARTA BYŁA LEPSZA BO TA ANKA TO POTWOR WIŚNIA TY IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.09.2010 02:11
  • ZIBI (gość)

    FUUUUUUUUUUUU DO KITU MA TA ŻONE MARTA BYŁA LEPSZA BO TA ANKA TO POTWOR WIŚNIA TY IDIOTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    06.09.2010 02:07
  • Marek (gość)

    niech ktoś pokaże te zdjecie ^ ^

    29.08.2010 21:41
  • donpinki (gość)

    fajnie

    28.08.2010 11:19
  • ana (gość)

    SZKODA MI TEGO MICHALA ALE I TAK UWAZAM ZE NAJLEPSZY I NAJPIEKNIEJSZY ZWIAZEK TWORZYL Z MANDARYNA A ANIA WESZLA W BUTACH W ICH ZYCIE WIEC TERAZ POWINNA PRZEJSC PRZEZ TO SAMO CO MARTA KIEDYS WCALE MI JEJ NIE ZAL MA ZA SWOJE. MAM NADZIEJE ZE MICHAL ZECHCE WROCIC DO MARTY A ONA DA MU JESZCZE JEDNA SZANSE

    17.07.2010 07:32
  • kokolino (gość)

    niech ktos pobierze to zdjecie i wrzuci na jakis serwer bo nie moge znalesc na nk :P

    13.12.2009 18:57
  • b.ch (gość)

    a jaki ten login ma na NK bo duzo am michalow Wisniewskich ;)

    20.11.2009 22:25
  • ktosik (gość)

    widziałam to zdjęcie, jest ono na naszej-klasie, żal, po prostu żal.pl !

    19.11.2009 21:29
  • FANKA MW (gość)

    MICHAŁ, JESTEŚ WSPANIAŁYM CZŁOWIEKIEM, UWIELBIAM CIĘ!!! WIŚNIEWSCY SĄ SUPER!!!

    19.11.2009 21:23
  • Dav (gość)

    tonacy zawsze brzytwy sie chwyta a czego on moze sie chwycic :-)

    19.11.2009 20:44
  • broda (gość)

    i mi szkoda gościa wszystko ? dla kariery? i to jakiej , szkoda gadać , głupi typ