"Szokujące potrawy" odcinek 5. Jarek Nowak sprawdza, co jest przysmakiem Kazachów!

Przed nami 5. odcinek programu "Szokujące potrawy". Tym razem prowadzący show Jarek Nowak wybrał się do... Kazachstanu! Co najbardziej go zaskoczy? Jaki jest największy przysmak Kazachów? Sprawdźcie!

Multimedia

"Szokujące potrawy" odcinek 5 - emisja w sobotę, 29 czerwca, o godzinie 10:50 na Travel Channel oraz w poniedziałek, 1 lipca, o godzinie 22:30

W 5. odcinku „Szokujących potraw” wybierzemy się do Kazachstanu - kraju kontrastów. Z jednej strony można podziwiać tu dzikie, zielone stepy, z drugiej zaś nowoczesne i szybko rozwijające się miasta. Jarek Nowak uda się do Ałmaty, by dowiedzieć się, co jest najdziwniejszym przysmakiem Kazachów.

Pieczone nietoperze, czyli kulinarna podróż po najdziwniejszych kuchniach świata. Gdzie oglądać?Zobacz więcej

W piątym odcinku prowadzący odwiedzi tradycyjną rzeźnię i największą na świecie farmę wielbłądów. Co tym razem wyląduje na jego talerzu? Spróbuje głowy owcy, wielbłądziny oraz koniny, która uważana jest przez lokalną ludność za kazachski doping. Miejscowi kultywują tu kulinarne tradycje i dawne zwyczaje - żadna część mięsa nie może się zmarnować. Samo przygotowanie dania jest prawdziwą celebracją. W odcinku zobaczycie naprawdę szokujące dania, na widok których dostaniecie gęsiej skórki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×