"Szokujące potrawy" odcinek 6. Jarek Nowak sprawdza najdziwniejsze przysmaki Gruzinów!Co go zaskoczy?

Przed nami 6. odcinek programu "Szokujące potrawy". Tym razem Jarek Nowak wybrał się do Gruzji, gdzie zmierzy się z najdziwniejszymi przysmakami Gruzinów. Oj, będzie mocno zaskoczony! Sprawdźcie, czego możecie spodziewać się po 6. odcinku programu "Szokujące potrawy".

Multimedia

"Szokujące potrawy" odcinek 6 - emisja w sobotę, 6 lipca, o godzinie 10:50 na Travel Channel

Zabieramy widzów Travel Channel w kolejną fascynującą podróż! Tym razem Jarek Nowak zatrzyma się w malowniczej Gruzji! W szóstym odcinku programu „Szokujące potrawy”, antropolog sprawdzi jakie są najdziwniejsze przysmaki Gruzinów. Co tym razem wyląduje na jego talerzu? Czy odważy się spróbować wszystkiego?

Jarek Nowak sprawdza, co jest przysmakiem Kazachów!Zobacz więcej

Jarek Nowak niczego się nie boi. Widzowie już nie jeden raz mieli okazję się o tym przekonać. Nieustraszony prowadzący tym razem odwiedzi Uszguli. Jeśli przyjmiemy za Gruzinami, że ich kraj leży na naszym kontynencie – jest to najwyżej położona osada w Europie! Antropolog uda się do koszek – starodawnych wież, gdzie miejscowa ludność przechowuje obecnie swoje smakołyki. Na talerzu Jarka wyląduje danie z krwi, pikantne kiełbaski i potrawka ze świńskiego żołądka. Natomiast w ramach podwieczorku gospodarze zaserwują mu placek z konopiami, czyli prawdziwy regionalny rarytas!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×