"Szóstka". Aktorzy i Edward Miszczak na uroczystej premierze. Jaki będzie nowy serial TVN?

Za nami uroczysta premiera serialu "Szóstka". Nowa produkcja TVN to wyjątkowa opowieść o pierwszym w Polsce łańcuchowym przeszczepie nerek. Aktorzy z serialu i Edward Miszczak przyznali, że to nie będzie łatwa pozycja dla widza.

Multimedia

"Szóstka" odcinek 1. w niedzielę, 31.03.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Zespół pod kierownictwem profesora Bielika przygotowuje pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy. Procedura łączy trzy pary dawców i biorców. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?

Lekarze przygotowują pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy. Kim są jego uczestnicy?Zobacz więcej

Podczas uroczystej premiery "Szóstki" w Warszawie zapytaliśmy aktorów o to, jaki będzie serial TVN. Wszyscy zgodnie przyznają, że nowa produkcja porusza bardzo poważne tematy, a w tle rozgrywają się ludzkie tragedie, ale nie zabraknie też humoru.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Szóstka" w ofercie player+

- Bardzo często seriale dzieją się w szpitalu, ale tak naprawdę szpital jest tylko scenografią. Natomiast to jest prawdziwa opowieść o życiu i śmierci. O zagrożeniu, emocjach, słabości człowieka i zwycięstwie ostatecznym - wskazuje dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Co o serialu mówili aktorzy, którzy pojawili się na premierze "Szóstki"? Zobacz wideo!

Julia Wyszyńska opowiada o pracy z Kingą Dębską. Było trudno? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Szóstka" - relacja z premiery

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×