"Szóstka". Julia Wyszyńska opowiada o pracy z Kingą Dębską. Było trudno? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Szóstka" to nowy serial medyczno-obyczajowy telewizji TVN. Jedną z gwiazd produkcji jest Julia Wyszyńska, z którą spotkaliśmy się na planie serialu. Aktorka opowiedziała nam o pracy z reżyser produkcji, Kingą Dębską. Co Julię Wyszyńską zaskoczyło na planie?

Multimedia

Julia Wyszyńska w serialu "Szóstka" wciela się w postać Olgi, która zamierza się poświęcić i oddać nerkę swojemu ojcu, Januszowi (Sławomir Orzechowski). Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?

Julia Wyszyńska opowiedziała nam o kulisach pracy z Kingą Dębską, która odpowiada za reżyserię serialu "Szóstka":

Czytając scenariusz nie sądziłam, że będę miała tutaj aż tak bardzo wysoko postawione zadania. Kinga jest bardzo skupiona na aktorze i jest wsłuchana w ich propozycje. Wydaje mi się, że jest duże pole do improwizacji, co wcale nie jest często spotykane, a ja to bardzo lubię i cenię. Bardzo cenne spotkanie z Kingą Dębską.

Olśniewająca Agata Kulesza na premierze nowego filmu Kingi Dębskiej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"SZÓSTKA" - FABUŁA

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?

Za reżyserię "Szóstki" odpowiada Kinga Dębska. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Mateusz Rusin, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Julia Wyszyńska, Sławomir Orzechowski, Marcin Bosak, Marian Dziędziel, Agnieszka Pilaszewska, Szymon Piotr Warszawski oraz Magda Biegańska.

"SZÓSTKA" NA ANTENIE TVN POJAWI SIĘ WIOSNĄ 2019 ROKU

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×