"Szóstka". Marianna Zydek opowiada o swojej roli w serialu Kingi Dębskiej. Jak sama zachowałaby się na miejscu Izy? [WYWIAD]

"Szóstka" to serial telewizji TVN, który zaczął podbijać serca widzów. Nic dziwnego - sama tematyka, czyli łańcuchowy przeszczep nerek, już wzbudza emocje. Mieliśmy okazję porozmawiać z jedną z gwiazd produkcji, Marianną Zydek.

Multimedia

"Szóstka" odcinek 6. w niedzielę, 5.05.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Marianna Zydek w serialu "Szóstka" wciela się w postać Izy Barańskiej, której narzeczony postanowił... oddać nerkę swojej byłej dziewczynie! Zapytaliśmy, jak Marianna Zydek sama zachowałaby się w takiej sytuacji!

Chyba nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie, bo na decyzje bohaterów wpływa środowisko, w którym się znajdują i kontekst sytuacji. Bardzo ciężko odpowiedzieć na to czysto hipotetycznie. - powiedziała nam młoda aktorka.

Finał sezonu! Paweł odda nerkę zamiast Olgi? Beata chce rozwodu!Zobacz więcej

Marianna Zydek opowiedziała nam również o pracy z Kingą Dębską:

Kinga wie, co chce osiągnąć. Na przykładzie mojej postaci - Iza jest histeryczną postacią, reagującą bardzo emocjonalnie, ale to nie był mój pomysł. Ja początkowo widziałem w niej kogoś bardziej ugodowego, ofiarę, która cierpi, ale Kinga miała inną wizję i dopiero teraz widzę, że to wspaniale kontrastuje się z postacią Natalii. Gdyby zostało przy moim pomyśle, to te dwie postaci byłby zbyt podobne.

Warto dodać, że obecnie Marianna Zydek pracuje na planie nowego serialu Bodo Koxa pt. "Ludzie i Bogowie". Sprawdźcie, co o tej produkcji powiedziała nam aktorka!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×