"Szóstka" odcinek 2. Oszustwo Natalii i Kamila wyjdzie na jaw? Przeszczepy mogą się nie odbyć! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Trzy nieznane sobie pary połączył program łańcuchowego przeszczepu nerki. Każda z nich ma spore problemy osobiste. W 2. odcinku serialu "Szóstka" okaże się, że do przeszczepów może w ogóle nie dojść! Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu "Szóstka"!

Multimedia

"Szóstka" odcinek 2. w niedzielę, 7.04.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Bohaterowie - ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, okazało się jednak, że istnieje możliwość, aby oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy przygotowuje zespół pod kierownictwem profesora Bielika (Marian Dziędziel).

Lekarze przygotowują pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy. Kim są jego uczestnicy?Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "Szóstka" ponieważ Janusz (Sławomir Orzechowski) nie ma ubezpieczenia, wszystko wskazuje na to, że wypadnie z programu i przeszczepy się nie odbędą. Mężczyzna postanawia zorganizować pieniądze na własną rękę. Nie ma szans na pożyczkę, więc zaczyna grać w kasynie. Przekonuje sam siebie, że robi to w dobrej wierze. Związek Izy (Marianna Zydek) i Kamila (Mateusz Rusin) przechodzi kryzys. Dziewczyna nie może pogodzić się z tym, że jej narzeczony chce oddać nerkę. Postanawia spotkać się z Natalią (Maja Pankiewicz). W trakcie rozmowy chora dziewczyna traci przytomność.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Szóstka" w ofercie player+

W szpitalu umiera przyjaciółka Beaty (Gabriela Muskała), która wraz z nią przechodziła dializy. Tymczasem kryzys w jej małżeństwie jest coraz głębszy. Marcin (Grzegorz Damięcki) jest przy niej, ale nie wie, czy wciąż chce trwać w tym związku. By lepiej się poznać Beata organizuje spotkanie dla całej szóstki zakwalifikowanej do programu. Kolejne kłopoty pojawiają się, gdy szpitalna psycholog odkrywa oszustwo. Przeszczepy stają pod znakiem zapytania. Profesor informuje pacjentów, że nie odbędą się tak, jak zostały zaplanowane.

"Szóstka". Prawdziwe ludzkie dramaty w serialu TVN? Jak prezentuje się serial Kingi Dębskiej o łańcuchowym przeszczepie nerki? Lepszy niż "Diagnoza"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×