"Szóstka" odcinek 3. Sprawa przeszczepu oddana w ręce sądu. John brutalnie pobity! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Szóstka osób została zakwalifikowana do łańcuchowego przeszczepu nerek. Każda z nich ma jednak dodatkowe problemy. W 3. odcinku serialu "Szóstka" okaże się, że sprawa przeszczepu trafiła w ręce sądu. Sprawdź, co wydarzy się w 3. odcinku serialu "Szóstka"!

Multimedia

"Szóstka" odcinek 3. w niedzielę, 24.07.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Natalia (Maja Pankiewicz) została zakwalifikowana do przeszczepu razem ze swoim byłym chłopakiem, Kamilem (Mateusz Rusin). Kiedy jednak dowiedziała się o tym jego obecna miłość, Iza (Marianna Zydek), wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Dziewczynie trudno pogodzić się z decyzją ukochanego. Na dodatek szpitalna psycholog odkryła, że Natalia i Kamil nie są już parą!

Oszustwo Natalii i Kamila wyjdzie na jaw? Przeszczepy mogą się nie odbyć! Zobacz więcej

W 3. odcinku serialu "Szóstka" uczestnicy przeszczepu dowiadują się, że jest problem z jednym z dawców. Każda z par podejrzewa, że to ich problemy osobiste spowodowały zatrzymanie procedury. Beata (Gabriela Muskała) załamuje się - bardzo liczyła na szybki powrót do zdrowia. Jej marzeniem jest zostać matką, lecz pogarszający się stan zdrowia może wkrótce uniemożliwić powiększenie rodziny. Lekarze chcą wiedzieć, jakie są relacje pomiędzy parą, która kłamała. Podejrzewaj, że Kamil zgodził się na przeszczep pod przymusem lub za pieniądze.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Szóstka" w ofercie player+

Paweł (Marcin Bosak) dowiaduje się, że Olga (Julia Wyszyńska) chce oddać nerkę, by ratować ojca (Sławomir Orzechowski). Jest wściekły. Tymczasem John wpada w coraz większe kłopoty. Wierzyciele nie mają zamiaru darować mu długów. Zostaje brutalnie pobity i trafia do szpitala. Decyzję w sprawie przeszczepów musi podjąć sąd. Nie ma pewności, że wyda zgodę.

"Szóstka". Prawdziwe ludzkie dramaty w serialu TVN? Jak prezentuje się serial Kingi Dębskiej o łańcuchowym przeszczepie nerki? Lepszy niż "Diagnoza"? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×