"Szóstka" odcinek 4. John prawie traci szansę na przeszczep! Beata zbliży się do Pawła? Znajdą wspólny język? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Szóstka", którego akcja coraz bardziej się komplikuje. John prawie traci szansę na przeszczep! Natalia znika! Uda się ją odnaleźć? Sprawdźcie, co wydarzy się w 4. odcinku serialu "Szóstka"!

Multimedia

"Szóstka" odcinek 3. w niedzielę, 21.04.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 4. odcinku serialu "Szóstka" John (Sławomir Orzechowski) budzi się w szpitalu. Są przy nim dzieci. Mężczyzna jest coraz bliżej zupełnego zaprzepaszczenia swojej szansy na przeszczep, a tym samym rozpadu łańcucha. To od niego zależy, czy dojdzie do operacji.

Między Olgą (Julia Wyszyńska) a Marcinem (Grzegorz Damięcki) tworzy się nić porozumienia. Oboje przeżywają swoje osobiste dramaty związane z przeszczepem. Widać, że stają się sobie coraz bliżsi. Mężczyzna dzieli się z Olgą swoimi problemami. Czuje, że znajduje w niej zrozumienie. Od swojej żony oddala się coraz bardziej.

Sprawa przeszczepu oddana w ręce sądu. John brutalnie pobity! Zobacz więcej

Beata (Gabriela Muskała) poznaje Pawła (Marcin Bosak), syna Johna i mówi mu, że to ona ma dostać nerkę Olgi. Znajdują wspólny język. Oboje rozumieją, jak ważne jest, by łańcuch się nie rozpadł.

Natalia (Maja Pankiewicz) znika. Jej babcia nie może się z nią skontaktować. Kamil (Mateusz Rusin) nie ma pojęcia co się stało. Między Izą (Marianna Zydek) a Kamilem dochodzi do kolejnych spięć. Chłopak bardzo przejmuje się swoją byłą dziewczyną. Tymczasem rodzice Izy przypadkowo dowiadują się o zaplanowanym przeszczepie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×