"Szóstka" odcinek 5. Jeden z pacjentów wycofuje się z programu! Czy to koniec łańcucha? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek serialu "Szóstka". Jeden z pacjentów wycofuje się z programu! Czy to koniec łańcucha? Sprawdźcie, co wydarzy się w 5. odcinku serialu "Szóstka"!

Multimedia

"Szóstka" odcinek 5. w niedzielę, 28.04.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

W 5. odcinku serialu "Szóstka" związek Izy (Marianna Zydek) i Kamila (Mateusz Rusin) przechodzi poważny kryzys. Dziewczyna podejrzewa, że narzeczony ją zdradził. Po wypadku samochodowym, gdy odwiedza ją w szpitalu, na jaw wychodzi prawda o spędzonej z Natalią (Maja Pankiewicz) nocy. Czy Iza wybaczy Kamilowi zdradę?

John prawie traci szansę na przeszczep! Beata zbliży się do Pawła? Znajdą wspólny język?Zobacz więcej

John (Sławomir Orzechowski) wstawia się za córką (Julia Wyszyńska) w restauracji. Chce, by wróciła do pracy. Nie ma pojęcia, że Olga sama się zwolniła i zaczyna mieć poważne wątpliwości co do udziału w programie. Nie wierzy w przemianę ojca. Marcin (Grzegorz Damięcki) wspiera ją i namawia, by się nie wycofywała. Spontanicznie zaprasza ją na wspólny wyjazd na kajaki. Czy bliskość Olgi zagrozi małżeństwu Beaty (Gabriela Muskała) i Marcina?

W tym samym czasie Kamil i Natalia stają przed sądem. Chłopak musi potwierdzić, że dobrowolnie chce oddać nerkę niespokrewnionej osobie. Czy między dawnymi kochankami wrócą uczucia? Po licznych komplikacjach zespól lekarzy ustala nową datę przeszczepu. Niespodziewanie pojawia się kolejny problem. Jedna osoba wycofuje się z programu...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×