"Szóstka" odcinek 6. FINAŁ. Paweł odda nerkę zamiast Olgi? Beata chce rozwodu! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na finałowy, 6. odcinek serialu "Szóstka"! Czy ostatecznie dojdzie do przeszczepów? Janusza czeka spore zaskoczenie. Problemy pozostałych bohaterów także nie znikają. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Szóstka"!

Multimedia

"Szóstka" odcinek 6. w niedzielę, 5.05.2019 o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program tv

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, ale istnieje możliwość, aby oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Pierwszy w Polsce przeszczep łańcuchowy przygotowuje zespół pod kierownictwem profesora Bielika (Marian Dziędziel).

"Szóstka". Prawdziwe ludzkie dramaty w serialu TVN? Jak prezentuje się serial Kingi Dębskiej o łańcuchowym przeszczepie nerki? Lepszy niż "Diagnoza"? Zobacz więcej

Każdy z bohaterów boryka się z różnymi problemami. Olga (Julia Wyszyńska) ma poważne wątpliwości co do udziału w programie. Nie wierzy w przemianę ojca (Sławomir Orzechowski). Zbliżyła się natomiast do Marcina (Grzegorz Damięcki), z którym wyjechała na kajaki. Kamil (Mateusz Rusin) i Natalia (Maja Pankiewicz), którzy spędzili razem noc stanęli przed sądem. Chłopak potwierdził, że dobrowolnie chce oddać nerkę niespokrewnionej osobie. Dzięki temu zespól lekarzy ustalił nową datę przeszczepu. Wtedy Olga wycofała się z programu.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Szóstka" w ofercie player+

W 6. odcinku serialu "Szóstka" problemy Beaty (Gabriela Muskała) i Marcina przybierają na sile. Kobieta oznajmia mężowi, że chce się rozwieść. Jest pewna, że mąż już jej nie kocha. Paweł (Marcin Bosak) przekazuje ojcu informację o decyzji Olgi. Prosi, by nie miał do niej żalu. Sam natomiast kontaktuje się z profesorem Bielikiem. Chce oddać nerkę zamiast Olgi! Rozpoczynają się przygotowania do operacji. Niestety jeden z pacjentów znika…

Jeden z pacjentów wycofuje się z programu! Czy to koniec łańcucha?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×