"Szóstka". Pierwszy w Polsce serial o przeszczepach nerek. Co mowią o nim twórcy? [WIDEO]

Sześć odcinków, sześciu bohaterów i sześć historii, z których każda ma punkt wspólny. Jest nim przeszczep nerki. Nowy serial TVN, "Szóstka" pokaże nam, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla naszych bliskich.

Multimedia

"Szóstka" trafi na ekrany telewizorów wiosną 2019 r. Tłem historii, opowiedzianej w serialu "Szóstka" są przygotowania do przeszczepu łańcuchowego, w którym mają wziąć udział główni bohaterowie - Beata (Gabriela Muskała), Marcin (Grzegorz Damięcki), Kamil (Mateusz Rusin), Natalia (Maja Pankiewicz), Olga (Julia Wyszyńska) i Janusz (Sławomir Orzechowski).

Znamy szczegóły na temat nowego serialu TVN w reżyserii Kingi Dębskiej! Kiedy premiera? [BOHATEROWIE, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każda z postaci będzie musiała zdecydować o tym, czy jest gotowa, by zaryzykować własnym życiem dla bliskiej osoby. W sytuacji kryzysowej odżyją dawne urazy, ujawnią się skrywane napięcia i emocje. Które związki i relacje przetrwają te próbę? Kto się wycofa? Kto wytrwa do końca?

- To jest serial o emocjach, przy którym widz będzie mógł się wzruszyć i pomyśleć, co by zrobił, gdyby ktoś z jego bliskich zachorował na nerki. Czy oddałby mu nerkę. "Szóstka" opowiada o przeszczepach nerek i o tym wszystkim, co tym przeszczepom towarzyszy. O trudnych decyzjach, o trudnych chorobach. W Polsce bardzo mało popularne są przeszczepy od osób żywych, dlatego nasz serial ma też funkcję edukacyjną - tłumaczy reżyser "Szóstki", Kinga Dębska.

Julia Wyszyńska opowiada o pracy z Kingą Dębską. Było trudno? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Maciek (gość)

    A nad czym tu się zastanawiać gdy ktoś bliski cierpi jest chory. Myślę że każdy normalny człowiek by się zdecydowal

    15.02.2019 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×