"Szóstka". Szczegóły na temat nowego serialu TVN w reżyserii Kingi Dębskiej! Kiedy premiera? [OBSADA, FABUŁA, ZDJĘCIA]

"Szóstka" to nowa produkcja TVN, która pojawi się na antenie już tej wiosny. Sześcioodcinkowy serial porusza trudny temat relacji rodzinnych i tego, jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić dla naszych bliskich. Tłem historii są przygotowania do przeszczepu łańcuchowego, w którym mają wziąć udział główni bohaterowie.

Multimedia

Ojciec i córka, mąż i żona, chłopak i była dziewczyna - trzy nieznane sobie pary łączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?

Sezon 2. potwierdzony! Premiera jesienią 2019 roku! [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Szóstka" - bohaterowie. Kim są?

Beata (Gabriela Muskała) z powodu choroby, nie może starać się o dziecko, o którym od dawna marzy. Jej mąż Marcin (Grzegorz Damięcki) to wdowiec. Po śmierci pierwszej żony samotnie wychowywał syna. Czy ich małżeństwo okaże się wystarczająco silne, by oboje dotrwali do zabiegu?

Kamil (Mateusz Rusin) i Natalia (Maja Pankiewicz) byli parą, gdy zdecydowali się na udział w programie łączącym nieznajomych do przeszczepu. Czy po rozstaniu, oboje nadal będą zdecydowani, by poddać się operacji? Olga (Julia Wyszyńska) mimo wielu błędów ojca (Sławomir Orzechowski) jest zdecydowana, by się dla niego poświęcić i zostać dawcą. Czy Janusz zrozumie jak wiele zawdzięcza córce?

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Szóstka" w ofercie player+

Postawieni przed wyborem bohaterowie będą musieli zdecydować o tym, czy są gotowi, by zaryzykować własnym życiem dla bliskiej osoby. W sytuacji kryzysowej odżyją dawne urazy, ujawnią się skrywane napięcia i emocje. Które związki i relacje przetrwają te próbę? Kto się wycofa? Kto wytrwa do końca?

- "Szóstka" opowiada o relacjach między bliskimi w sytuacji krytycznej. Każdy z bohaterów jest miotany wątpliwościami, bo tu nie ma łatwego rozwiązania. To serial o tym, co lubię najbardziej, czyli emocje w sytuacjach ekstremalnych – mówi reżyser, Kinga Dębska.

Te seriale powrócą w 2019 roku! Na które czekacie najbardziej? [DATY PREMIER+GALERIA]Zobacz więcej

"Szóstka" - obsada

W obsadzie serialu znaleźli się: Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Mateusz Rusin, Maja Pankiewicz, Marianna Zydek, Julia Wyszyńska, Sławomir Orzechowski, Marcin Bosak, Marian Dziędziel, Agnieszka Pilaszewska, Szymon Piotr Warszawski oraz Magda Biegańska. Autorami scenariusza są Michał Godzic („Pułapka”, „Na noże”, „Obce niebo”, „Oszukane”) oraz Aneta Głowska („Kryminalni”, „Twarzą w twarz”, „Prawo Agaty”). Za zdjęcia odpowiada Robert Halastra („General”, „Julia”, „Nad życie”). Kierownikiem produkcji jest Bartosz Sitkiewicz („Julia”, „Szpital”, „Szkoła”). Reżyserka serialu jak również współautorka scenariusza to wielokrotnie nagradzana Kinga Dębska („Hel”, „Moje córki krowy”, „Zabawa Zabawa”). Producentką jest Krystyna Lasoń („Majka”, „Julia”, seria filmów fabularnych „Prawdziwe Historie”, „19+”, „Szkoła”, „Szpital”).

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×