"Szóstka". Zobacz zwiastuny nowego serialu TVN o przeszczepach nerek! Jaka zapowiada się nowa produkcja Kingi Dębskiej?

"Szóstka" - serial Kingi Dębskiej pojawi się na antenie TVN już wiosną 2019 roku. Stacja zaprezentowała właśnie trzy zwiastuny, które zapowiadają pierwszy w Polsce serial o przeszczepach nerek. Zobaczcie, czego możemy się po nim spodziewać.

Multimedia

W serialu "Szóstka" poznamy trzy nieznane sobie pary, które połączy program łańcuchowego przeszczepu nerki. Bohaterowie nie mogą być dawcami dla swoich bliskich, mają jednak możliwość, by oddać nerkę osobie niespokrewnionej, której bliski odda nerkę w zamian. Warunkiem koniecznym do przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Na przestrzeni sześciu odcinków przekonamy się, czy parom uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu.

To jest serial o emocjach, przy którym widz będzie mógł się wzruszyć i pomyśleć, co by zrobił, gdyby ktoś z jego bliskich zachorował na nerki. Czy oddałby mu nerkę. "Szóstka" opowiada o przeszczepach nerek i o tym wszystkim, co tym przeszczepom towarzyszy. O trudnych decyzjach, o trudnych chorobach. W Polsce bardzo mało popularne są przeszczepy od osób żywych, dlatego nasz serial ma też funkcję edukacyjną - tłumaczy reżyser "Szóstki", Kinga Dębska.

Pierwszy w Polsce serial o przeszczepach nerek. Co mowią o nim twórcy? [WIDEO]Zobacz więcej

"Szóstka" zadebiutuje na antenie TVN wiosną 2019 roku. W głównych rolach występują: Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Mateusz Rusin, Maja Pankiewicz, Julia Wyszyńska, Sławomir Orzechowski. Stacja TVN zaprezentowała trzy zwiastuny, które zapowiadają pierwszy w Polsce serial o przeszczepach nerek.

Zobaczcie, jak zapowiada się serialowa "Szóstka"!

"Szóstka" - zwiastun nr 1

"Szóstka" - zwiastun nr 2

"Szóstka" - zwiastun nr 3

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×