Szósty sezon "Przyjaciółek" jesienią 2015 w Polsacie!

"Przyjaciółki" to serialowy fenomen, do którego widzowie bardzo chętnie wracają od 2012 roku. Za nami już piąta odsłona serialu, który pokochały miliony Polek. Będzie kolejna odsłona?

Multimedia

  • Już piąta seria "Przyjaciółek" za nami!! To miłe, że serial zyskuje coraz więcej fanów - osobiście odbieram wiele ciepłych maili. Jest to znak, że tworzone przez nas postaci są prawdziwe i oddają obraz współczesnych kobiet. To cieszy, a mnie osobiście nakręca do dalszej pracy - cieszy się z niesłabnącej popularności serialu piękna i utalentowana Anita Sokołowska, grająca ekspansywną Zuzę.

Piąty sezon serialu Polsatu, który był emitowany w czwartki, od 5 marca o godzinie 21:00, osiągnął świetne wyniki oglądalności. Zakończony w czwartek, 21 maja wiosenny sezon obejrzało średnio 2,2 mln osób. Okazuje się więc, że "Przyjaciółki" są ulubionym serialem Polek - aż 1 mln 600 tys. widzów, czyli ponad 70 proc. całej widowni, to kobiety! W trakcie nadawania serialu Polsat był stacją numer jeden wśród kobiet z grupy komercyjnej (osoby w wieku 16-49 lat). Warto dodać, że piąta seria serialu zanotowała wyższe wyniki niż trzecia seria nadawana w tym samym paśmie rok temu - więcej o 180 tys. widzów.

CZYTAJ TAKŻE: "PRZYJACIÓŁKI" ODCINEK 12. S. 5. ANKA ROZSTAJE SIĘ Z MAĆKIEM! WRÓCI DO PAWŁA? "PRZYJACIÓŁKI". W 6. SEZONIE PATRYCJA UMRZE, A INGA NIE WEŹMIE ŚLUBU Z SZYMONEM?

Piąty sezon "Przyjaciółek" pojawił się na w wiosennej ramówce Polsatu, by znów podbić serca fanów rozsianych po całej Polsce i nie pozostawić im wątpliwości, że w przyjaźni drzemie wielka moc. Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Inga (Małgorzata Socha), Patrycja Joanna Liszowska, Zuza (Anita Sokołowska) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) zawsze, o każdej porze, znalazły dla siebie czas i wspierały się na dobre i złe w dowolnej, życiowej sytuacji. Kiedy tylko jedna z nich traciła grunt pod nogami, natychmiast wkraczały trzy pozostałe, gotowe przezwyciężyć góry problemów i uciążliwych przeszkód. Każda z przyjaciółek z osobna nie poradziłaby sobie z problemami, ale wspólnie były niepokonane! Czwartek bez telewizyjnych "Przyjaciółek"? Dla milionów fanów serialu to niemożliwe! Inga, Zuza, Anka i Patrycja już piąty sezon gościły w ich domach, dostarczając mnóstwo dobrego humoru, uśmiechu i pozytywnej energii ze szczyptą wzruszeń. [sc] Czy będzie kolejny sezon "Przyjaciółek"?[/sc]

Każdy odcinek piątego sezonu był skondensowaną pigułką rozrywkową pełną emocji, a finałowy odcinek doprowadził do wielkiego napięcia dramatycznego. Widzowie obawiają się o życie jednej z przyjaciółek! Czy Patrycji (Joanna Liszowska) uda się utrzymać ciążę i wytrzymać obciążenia związane z ciężką chorobą? Zadają też pytania, co dalej z Ingą (Małgorzata Socha) i Szymonem (Filip Bobek)? Czy jeszcze będą razem? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) wróci do Pawła (Bartek Kasprzykowski)? Czy dojdzie do ślubu Zuzy (Anita Sokołowska) i Jerzego (Mariusz Bonaszewski)? Fani z niecierpliwością czekają na kolejne losy swoich ulubionych "Przyjaciółek". A dobra wiadomość już jest! Jesienią będą nowe odcinki serialu!

Aktorki również nie mogą się doczekać powrotu na plan zdjęciowy. - Nie mogę doczekać się lata, bo część wakacji spędzę na planie z moimi "Przyjaciółkami! Mam nadzieję, że każdej z bohaterek przydarzy się coś nowego, budującego naszą przyjaźń i rozwijającego każdą z nas z osobna - zdradza Magdalena Stużyńska. Podczas trzech lat wspólnej pracy w serialu, główne bohaterki "Przyjaciółek" połączyła prawdziwa i głęboka relacja. - Z reguły na bieżąco obgadujemy, co się dzieje w domu, u naszych dzieci, jakie zrobiły postępy, co ostatnio widziałyśmy w kinie, w teatrze - opowiedziała Małgorzata Socha, w wywiadzie dla SHOW. Przyznała też, że na planie najczęściej plotkują o tym, o czym rozmawiają przyjaciółki i czasem, po dwunastu godzinach wspólnej pracy, dzwonią do siebie z domu, aby na gorąco obgadać to, co wydarzyło się pracy.

W piątej serii serialu "Przyjaciółki" obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpiła plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Filip Bobek, Krzysztof Wach, Modest Ruciński, Mikołaj Krawczyk i Ewa Kasprzyk. Do obsady dołączyli: Marta Żmuda-Trzebiatowska oraz Mariusz Bonaszewski. Kto zagra w kolejnym sezonie? Przekonamy się jesienią na antenie Telewizji Polsat!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×