Szósty sezon serialu "Kości" na FOX. Dr Brennan wraca z Indonezji

Szóstą serię znakomitego serialu kryminalnego o utalentowanej antropolog dr Temperance Brennan zwanej przez wszystkich Bones, czyli właśnie Kości, można właśnie oglądać na kanale FOX.

Multimedia

Dr Brennan (Emily Deschanel) wraz z zespołem swych ekscentrycznych współpracowników z ludzkich szczątków jest w stanie dowiedzieć się o denacie więcej niż niejeden internista podczas badania - poznaje nie tylko nie tylko płeć i wiek, ale i liczbę przebytych porodów, tatuaże i ich kształt, uprawiane sporty, choroby, zażywane leki, preferencje seksualne, sposób, miejsce i narzędzie zabójstwa… Równie fascynująca co sposoby dochodzenia do prawdy o ofierze i zbrodni jest sama pani doktor. Oschła, skryta i nie poddająca się emocjom, więcej potrafi wyczytać z fragmentów zwłok, niż z twarzy żywej osoby stojącej przed nią. Jej kontakty z ludźmi charakteryzują się bowiem zaskakującym brakiem empatii, choć od pierwszej serii poczyniła niejakie postępy w tym względzie. Niemały w tym udział jej współpracownika, agenta FBI, Seeeleya Bootha (David Boreanaz), który w odróżnieniu od niej sprawnie posługuje się empatią i emocjami, a poza tym usiłuje je w pani doktor przebudzić.

A co najbardziej w tym wszystkim fascynujące: to nie bajka. Nasza bohaterka po pracy pisze książki, której bohaterką jest niejaka Kathy Reichs, genialna antropolog. W prawdziwym życiu Kathy Reichs (producentka wykonawcza serialu) jest antropologiem, który pisze powieści o Temperance Brennan.

Akcja szóstej serii "Kości" zaczyna się 7 miesięcy po zakończeniu poprzedniej. Ekipa dr Bones rozjechała się po świecie, ona sama jest na wykopaliskach w Indonezji, agent Booth na misji w Afganistanie. Będą jednak musieli wrócić, bo w życie bohaterów znowu wkracza seryjny zabójca. A wtedy może wreszcie doczekamy się odpowiedzi na pytanie: czy Brennan i Booth będą jeszcze parą – prywatnie?

6. sezon "Kości" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:10 i 19:05 na kanale FOX!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×