Szpak atakuje Pavlović

Trudno znieść słowa krytyki, nawet uzasadnionej..

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: PAVLOVIĆ OBEJDZIE SIĘ BEZ "TAŃCA..." [ZDJĘCIA] FANI BRONIA SZPAKA

Michał Szpak wydaje się być bardziej niezadowolony z ocen Iwony Pavlović niż ona z jego tańca.

 • *Czego nie zrobisz, jesteś niedoceniony (tu pada brzydkie sformułowanie w języku angielskim)!!!!! *-cytuje jego wpis na portalu społecznościowym "Super Express".

Zdaniem gazety, jest to skierowane przede wszystkim przeciwko Pavlović, która - zdaniem tańczącego - zaniża oceny jego pracy.

 • *Jej zachowanie trochę mnie irytuje, gdyż z tego co widzę, chce uświadomić widzów programu, że to co robię, jest nie do końca dobre, i swoimi słowami krytyki chce wmówić ludziom, że nie zasługuję na bycie w tym programie, ale nie dostrzega, że wkładam w to wiele pracy, energii i, co według mnie jest najważniejsze w tańcu - serca... *- zapewnia Szpak.

CZYTAJ TAKŻE: SZPAK ODPOWIADA KOZYRZE SZPAK MOŻE ZATAŃCZYĆ W SUKIENCE

Jurorka uważa jednak, że wszystko jest OK: i po jej stronie, i po stronie Michała.

 • Po moich ocenach widać, że Michał się rozwija, najpierw było 1, potem 3, 4 i ostatnio 5 - powiedziała "Super Expressowi". - *Michała uwielbiam, cieszę się, że udało mu się zaistnieć w Polsce, taki nasz wspaniały cudak, szanuję go. Niestety, umiejętności tanecznych nie ma, no po prostu nie...*

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Szczerze to M Szpak powinien zachować odrobinę więcej pokory ponieważ taniec nie jest jego mocną stroną to widać. Doceniam jego głos i medialnie jest kandydatem na miejsce w gronie osobowości lecz przed nim jest jeszcze dużo pracy między innymi powinien popracować nad ruchem na scenie. Gdy widzę jak zaczyna tańczyć na scenie to wygląda to sztucznie przy bardzo ciekawym wizerunku jaki prezentuje. Życzę mu powodzenia i myślę że udział w T z G może mu bardzo pomóc w naturalnym poruszaniu się na scenie. Powodzenia panie Michale.

  12.10.2011 13:07
 • Yuna (gość)

  Jestem z Michałem całym sercem. Urzekł mnie jego niezwykle emocjonalny i silny śpiew, a gdy go poznałam - skromność, wrażliwość oraz życzliwość. Od kiedy "X Factor" nabrał tempa, miliony ludzi miesza go z błotem: piszą, że powinno się go spalić, że matka go nie chciała - dlatego wyjechała, że ojciec musi się go wstydzić, że jest nic nie wartym śmieciem i gejem, że gdy go widzą - są za aborcją... Michał nie miał i nie ma lekko, dlatego i tak całkiem nieźle to znosi. Dystans dystansem, lecz to, co się dzieje - ta medialno-prasowa nagonka oraz ,,poniewieranie'' jego osobą przez innych ,,idealnych'' ludzi - przechodzi już wszelkie granice.

  11.10.2011 23:58
 • Bea (gość)

  Jest irytujący dla większości jednak podziwiam go za odwagę ...

  11.10.2011 20:02
 • true-dne sprawy (gość)

  no i mamy pomysł na kolejny odcinek "Trudnych spraw"...

  11.10.2011 20:01
 • esteta (gość)

  facet łobrzydliwy, fe... i to jak się wiesza na swojej partnerce, też FE...

  11.10.2011 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×