"Szpilki na Giewoncie", czyli miastowa dziewczyna ląduje w Zakopanem! O czym był ten popularny serial Polsatu?

Choć "Szpilki na Giewoncie" skończyły się już 7 lat temu, to wciąż wielu widzów tęskni za tą produkcją. Dlatego dziś przypominamy ten serial, jego fabułę i bohaterów! Sprawdźcie koniecznie!

Multimedia

"Szpilki na Giewoncie" to popularny kilka lat temu serial Polsatu, emitowany w latach 2010-2012. Doczekał się czterech sezonów i grona wiernych fanów, którzy do dziś tęsknią za tą produkcją i chętnie zobaczyliby nowe odcinki.

TOP15 seriali Polsatu! Oglądaliście wszystkie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Szpilki na Giewoncie" - co wydarzyło się w 1. odcinku?

Główną bohaterką serialu jest 29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) mieszkająca w Warszawie. Pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety i mieszka w nowoczesnym, świetnie urządzonym mieszkaniu ze swoim partnerem Grzegorzem (Marcin Rogacewicz). On oświadcza się Ewie, ale ona nie jest pewna czy powinna teraz wychodzić za mąż. Tymczasem jej przełożony Rafał (Marcin Kwaśny) napastuje ją w pracy. Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy Marku (Tomasz Schimscheiner), aby go zwolnił. Ale niestety w wyniku intrygi swojego szefa to Ewa… trafia do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić tam wyniki sprzedaży. Drawska jest załamana, nie chce się przeprowadzać, a na miejscu nie jest też miło przywitana. Nie spodziewa się jednak, że wkrótce zakocha się w tym mieście i w jednym z jego mieszkańców...

"Szpilki na Giewoncie" - bohaterowie

Główną bohaterką w serialu była Ewa Drawska, w którą przez trzy sezony wcielała się Magdalena Schejbal. Co ciekawe, najpierw rolę tę proponowano Małgorzacie Sosze. To wokół tej postaci rozbudowane były inne wątki, ale niestety zabrakło jej w czwartym sezonie. Ewa Drawska wyjechała za granicę i już nie wróciła, co miało związek z urlopem macierzyńskim aktorki odgrywającej tę rolę. Ukochanego Ewy, górala, zagrał Krzysztof Wieszczek. Jego Bartek na początku traktował Drawską z dużą rezerwą, ale później zakochał się bez pamięci. W serialu zagrała również Małgorzata Pieczyńska jako Aniela - góralka prowadząca pensjonat i Katarzyna Gniewkowska jako matka Ewy. W serialu oglądaliśmy też takie gwiazdy jak: Iza Kuna, Joanna Kulig, Dorota Pomykała, Anna Czartoryska, Wojciech Błach, Piotr Zelt czy Marcin Rogacewicz.

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć z przygód Ewy Drawskiej, która niespodziewanie zakochała się w Zakopanem! Oglądaliście ten serial?

Powrócą z nowymi odcinkami? Kto w obsadzie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Kobiety na ekranie

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×