"Szpital New Amsterdam". Gdzie obejrzeć? Nie musisz korzystać z Netfliksa, serial już w sierpniu w telewizji FOX!

Jesteście fanami serialu "Szpital New Amsterdam"? A może nie wiecie o co tyle szumu, ale nie mieliście możliwości sami go obejrzeć, bo nie było go w telewizji? Mamy dla Was dobre wieści: to zmieni się już w sierpniu!

Multimedia

"Szpital New Amsterdam" - o serialu

Doktor Max Goodwin (Ryan Eggold) staje się dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych - New Amsterdam. Postanawia wprowadzić szereg zmian i przywrócić świetność placówce medycznej. Jego celem jest zmiana niewydolnego systemu wewnętrznego i poprawa jakości świadczonych usług lekarskich. Medycy pracujący w New Amsterdam są sceptycznie nastawieni do determinacji Maxa. Niechęć współpracowników nie zraża dyrektora, który stara się pokazać im, że zmiany, które zaplanował są możliwe do osiągnięcia. Nie tylko Max, ale też pacjenci i ich historie, rozbudzają na nowo ukrytą empatię pozostałych lekarzy, a złożona przez nich przysięga Hipokratesa zaczyna być widoczna w ich codziennej pracy.

Gdzie jeszcze grali aktorzy występujący w serialu?Zobacz więcej

Serialowy szpital jest inspirowany najstarszą publiczną placówką w USA. Właściwie New Amsterdam to tak naprawdę Bellevue na Manhattanie, która ma możliwość leczenia chorób zakaźnych, posiada sławny na cały kraj oddział psychiatryczny oraz jest wyznaczonym miejscem do leczenia samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co więcej, sama fabuła nawiązuje do wspomnień spisanych przez tamtejszego lekarza Erica Manheimera, który jest autorem książki “Dwunastu pacjentów: Życie i śmierć w szpitalu Bellevue”.

Doktor Vijay Kapoor odchodzi z serialu!Zobacz więcej

W serialu występują Ryan Eggold jako doktor Max Goodwin, Freema Agyeman jako doktor Hana Sharpe, Janet Montgomery jako doktor Laura Bloom, Jocko Sims jako doktor Floyd Pearson, Anupam Kher jako doktor Anil Kapoor oraz Tyler Labine jako doktor Iggy Frome.

"Szpital New Amsterdam" w telewizji FOX

O tym, czy uda się nowemu dyrektorowi przywrócić dawną chwałę najstarszego szpitala USA oraz wpłynąć na postawę personelu medycznego, przekonać się będzie można już 16 sierpnia o 18:20 na kanale FOX! Kanał FOX wyemituje pierwszy sezon serialu - 22 odcinki, każdy trwający godzinę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kasia (gość)

    Ten serial jest genialny! tyle emocji co we mnie obudził to zaden serial dawno już tak nie zrobił. potrafiłam obejrzeć 5 odcinków za jednym razem... Zawsze sobie piłam do niego perłę za zdrowie pacjentów z odcinków.

    26.07.2021 16:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×