"Szpital New Amsterdam". W 5. sezonie nie zobaczymy jednej z głównych postaci. Do tej informacji odniosła się Freema Agyeman

Do tej pory nie poznaliśmy daty premiery 5. sezonu serialu "Szpital New Amsterdam". Twórcy tej historii nie zdradzili również szczegółów związanych z fabułą nadchodzących odcinków. Właśnie okazało się jednak, że z obsady odeszła odtwórczyni jednej z głównych ról. Kogo nie zobaczymy w finałowej odsłonie serialu?

Multimedia

Finałowy sezon serialu "Szpital New Amsterdam"

"Szpital New Amsterdam" przedstawia historię wyjątkowego zespołu lekarzy. Widzowie od samego początku pokochali Maxa Goodwina i jego współpracowników, którzy razem dzielnie walczą o zdrowie i życie pacjentów. Z każdym odcinkiem coraz lepiej poznajemy ich losy i przywiązujemy się do ich zawodowych historii, ale także prywatnych zawirowań losu. Ogromne zainteresowanie serialem sprawiło, że do tej pory powstały jego 4 sezony. Niestety, nadchodzące odcinki, które będą składały się na 5. sezon, będą pożegnaniem z tą opowieścią. Do tej pory nie znamy wielu szczegółów związanych z zakończeniem serialu. Niedawno okazało się jednak, że w finale nie zobaczymy jednej z głównych postaci. Z kim będziemy musieli wcześniej się pożegnać?

Koniec serialu szybciej niż się spodziewacie! Ostatni sezon będzie krótszyZobacz więcej

Freema Agyeman nie wystąpi w 5. sezonie serialu

Dla wielu fanów serialu "Szpital New Amsterdam" może być to wielki cios. W finałowym sezonie nie zobaczą oni jednej z kluczowych dla tej historii postaci. To właśnie ona wniosła wiele humoru i była powodem licznych zwrotów akcji. Mowa tutaj o Helen Sharpe, w którą wcielała się do tej pory Freema Agyeman. Aktorka grała uwielbianą lekarkę od pierwszych odcinków serialu. Freema wystąpiła we wszystkich sezonach serialu. Jak się okazało, nie zobaczymy jej już więcej jako Helen.

Swoją decyzją artystka podzieliła się w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym Agyeman żegna się z fanami serialu i swoją postacią. Aktorka nie ukrywała, że Helen Sharp jest dla niej ważną postacią.

Dziękuję, że jesteś ze mną. [Helen] Tak wiele dla mnie znaczyła, ale nadszedł czas, abym odwiesił jej biały fartuch, bo oficjalnie przekazuję wiadomość, że nie wrócę na ostatni sezon Nowego Amsterdamu – fragment wypowiedzi aktorki opublikowanej na Instagramie.

Serial w reżyserii Genndy’ego Tartakovsky’ego wkrótce na HBO. Kiedy premiera 2. sezonu? Zobacz więcej

Będziecie tęsknić za Helen Sharpe?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×