Szpital New Amsterdam

"Szpital New Amsterdam". Nie możesz doczekać się premiery 3. sezonu? Sprawdź, w jakich jeszcze produkcjach dostępnych na Netfliksie zobaczysz poszczególnych członków obsady!

Wiele osób uważa serial "Szpital New Amsterdam" za bardzo przyjemny, do pochłonięcia w kilka wieczorów. Wadą tej jego cechy jest fakt, że najzwyczajniej w świecie szybko kończymy oglądanie go i odczuwamy dobrze znaną wszystkim fanom seriali pustkę po zakończeniu kolejnej produkcji. Dobrym pomysłem na uniknięcie jej może być obejrzenie członków obsady w innej produkcji. Sprawdźcie w galerii poniżej, gdzie jeszcze zagrali aktorzy, których znacie ze "Szpitala New Amsterdam"!

21.04.2021Szpital New Amsterdam

"Szpital New Amsterdam". Serial był najpopularniejszy w marcu na Netfliksie, jednak opinie widzów są podzielone! Za co go pokochali oraz jakie mają zarzuty wobec niego?

Serial "Szpital New Amsterdam" zadebiutował na Netfliksie w lutym 2021 roku i od razu zdobył ogromne zainteresowanie. W marcu udało mu się uplasować na pierwszym miejscu najpopularniejszych seriali na tej platformie. Za co pokochali go widzowie? Co zarzucają mu osoby, którym nie przypadł do gustu? Sprawdźcie poniżej!

20.04.2021Szpital New Amsterdam

"Szpital New Amsterdam". Anupam Kher odchodzi z obsady! Doktor Vijay Kapoor nie będzie dłużej leczył w szpitalu New Amsterdam!

Na polskim Netfliksie obecnie dostępne są pierwsze dwa sezony serialu "Szpital New Amsterdam". Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Niestety, zza oceanu dotarły smutne wieści dla fanów serialu: Anupam Kher, serialowy doktor Vijay Kapoor, odszedł z obsady w czasie trwania trzeciego sezonu! Dlaczego podjął taką decyzję?

15.04.2021Szpital New Amsterdam

TOP 10 najpopularniejszych seriali Netflix w marcu. "New Amsterdam" i "Ginny and Georgia" zdeklasowały konkurencję! Co jeszcze oglądali Polacy?

Czas na serialowe podsumowanie marca na Netflix! W minionym miesiącu największą popularnością cieszyły się seriale "Szpital New Amsterdam" i "Ginny and Georgia". Poza tym w zestawieniu pojawiły się zarówno nowości, jak i sprawdzone tytuły. Jest też polski akcent. Sprawdź TOP 10 najpopularniejszych seriali Netflix w marcu.

06.04.2021Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×