"Szpital" odcinek 921. Bartek Klimek - niepełnosprawny kulturysta oświadczył się na planie serialu TVN!

Bartek Klimek to kulturysta, który w wieku 7 lat stracił obie ręce. Nie poddał się pomimo niepełnosprawności i zaczął walczyć o swoje marzenia. Dziś spełnił jedno z nich – wystąpił w serialu "Szpital" i na planie oświadczył się swojej partnerce!

Multimedia

"Szpital" odcinek 921. w środę, 24.04.2019 o godz. 17:00 w TVN! - sprawdź program tv

Lekarze "Szpitala" widzieli już wiele ludzkich pięknych i trudnych historii, jednak losy Bartka Klimka poruszą każdego. Jako dziecko uległ wypadkowi i stracił obie ręce. Lekarze walczyli o jego życie. Pomimo długiej rehabilitacji pokazał wielką siłę ducha i postanowił żyć pełnią życia. Został kulturystą, założył rodzinę i spełnił jedno ze swoich wielkich marzeń – wystąpił w serialu "Szpital", zaś po nagraniu odcinka... oświadczył się swojej ukochanej!

Nie tylko sport, ale i aktorstwo! Którzy sportowcy wystąpili w polskich serialach?Zobacz więcej

- Znaliśmy historię Bartka, która nas głęboko poruszyła. Chcieliśmy pokazać prawdę o nim, jego siłę i hart ducha. To nie jego niepełnosprawność go określa, ale to kim się stał pomimo swoich ograniczeń. Dla nas jest to niezwykły człowiek, chcieliśmy pokazać jego historię, wierząc że być może doda otuchy czy wiary tym, którzy tego potrzebują – zdradza reżyserka serialu "Szpital", Natalia Wabersich.

"Szpital" odcinek 921. - streszczenie odcinka

Dr Dominika Gajda przyjmuje na oddział 21-latkę. Kobieta wychodziła z matką z klatki bloku, w którym mieszka, gdy z rusztowania spadło jej na głowę wiadro. 21-latka straciła na chwilę przytomność, ma krwawiącą ranę głowy. Dziewczyna mieszka z matką i od zawsze żyje według jej planu. W przeciwieństwie do swojej siostry, która prowadzi luźny styl życia, zamierza, tak jak matka, pracować jako księgowa i znaleźć odpowiedzialnego partnera. Pacjentka nigdy nie myślała o tym, że żyje według planu matki i nie zastanawiała się, co tak naprawdę chciałaby w życiu robić. Jednak na SORze uświadamia sobie, że mogła zginąć i nabiera odwagi, by zacząć żyć po swojemu.

Finalista wyborów Mistera Polski w serialu! Wiemy, kogo zagra! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednocześnie dr Michał Morawski zajmuje się 17-latkiem, który w wyniku wypadku stracił nogę. Trzy tygodnie wcześniej chłopak miał stłuczkę na motorze, doznał tak poważnych obrażeń lewej nogi, że lekarze musieli mu ją amputować. Kilka dni temu nastolatek wrócił do domu ze szpitala, kiedy próbował sam umyć się w łazience, przewrócił się i mocno poobijał. Chłopak jest kompletnie załamany, że stracił nogę i nie widzi sensu dalszego życi. Pacjent całkowicie zerwał kontakt ze swoja dziewczyną, ponieważ boi się, że gdy ta dowie się o amputacji, zostawi go. Na oddziale nastolatek spotyka znanego kulturystę, Bartka Klimka, który w wieku 7 lat stracił obie ręce. Mimo to mężczyzna świetnie sobie radzi, ma kochająca się rodzinę i to on daje pacjentowi siłę do tego, by pokonał załamanie.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×