"Szpital". Sprawdź, co wydarzy się w jubileuszowym odcinku serialu! [ZDJĘCIA]

Kilkudziesięciu rannych i dramatyczna walka o życie ofiar wybuchu gazu w jednej z krakowskich kamienic. To temat jubileuszowego odcinka „Szpitala”. Czy dr Piotr Wójtowicz i jego zespół zdołają pomóc ofiarom tragedii?

Multimedia

JUBILEUSZOWY ODCINEK "SZPITALA" WE WTOREK 29.03.2016, O GODZ. 18:00, W TVN!

W jednej z krakowskich kamienic dochodzi do wybuchu gazu. Spod gruzów zawalonego budynku ratownicy wyciągają wielu rannych. Ofiary trafiają pod opiekę lekarzy ze szpitala przy ul. Biskupińskiej. Dr Piotr Wójtowicz i jego zespół rozpoczynają walkę o ludzkie życie. Wśród poszkodowanych jest m.in. młody mężczyzna i jego narzeczona, która jest w 9 miesiącu ciąży.

Pacjent jest w stanie krytycznym. Trwa dramatyczna walka o życie młodego człowieka. Pod opiekę dr Dominiki Gady trafiają dziadkowie, którzy wciąż nie potrafią odnaleźć swojej zaginionej w gruzach 6-letniej wnuczki, Zosi. (W tej roli zadebiutowała 8-letnia Natalia Subda, podopieczna Fundacji Mam Marzenie).

CZYTAJ TAKŻE: "SZPITAL PO RAZ 500. ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ NA PLANIE JUBILEUSZOWEGO ODCINKA! [ZDJĘCIA]

W ciągu trzech lat produkcji tego jednego z najpopularniejszych paradokumentów TVN zrealizowano blisko 1000 dni zdjęciowych oraz 20 000 scen z udziałem 15 000 statystów. Na potrzeby zdjęć zużyto 150 litrów sztucznej krwi i wiele kilometrów bandaży.

Od początku sezonu wiosennego „Szpital” przyciągnął średnio przed telewizory blisko 2,5 mln widzów. Rekordowy odcinek wyemitowany 23 lutego, osiągnął udział prawie 24 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Na planie serialu gościli także celebryci i sportowcy, m.in. Joanna Jędrzejczyk, mistrzyni świata UFC mieszanych sztuk walki, Kinga Korta, uczestniczka programu „Żony Hollywood” oraz Radosław Liszewski, lider zespołu „Weekend”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×