"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Zobacz zwiastun filmu z Magdaleną Boczarską! [WIDEO]

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun "Sztuki kochania" - nowego filmu Marii Sadowskiej z Magdaleną Boczarską w roli głównej. Zobacz zwiastun zapowiadający produkcję o rewolucji seksualnej w czasach PRL.

Multimedia

Michalina Wisłocka napisała książkę, która zmieniła wszystko. Ale zanim "Sztuka kochania" podbiła rodzimy rynek księgarski i zrewolucjonizowała seksualność PRL-u, jej autorka musiała przejść długą drogę. Słynna ginekolog poświęciła lata na przełamywanie konserwatywnej obyczajowości i przepychanki z bezduszną cenzurą. Opowieść o powstaniu "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej to historia rewolucji seksualnej w wersji PRL.

"SZTUKA KOCHANIA" - CZYTAJ TAKŻE:

PIERWSZY PLAKAT FILMU Z MAGDALENĄ BOCZARSKĄ! KIEDY PREMIERA? [WIDEO]
MAGDALENA BOCZARSKA NA PLANIE FILMU [WIDEO+ZDJĘCIA]
TVN ZAPOWIADA NOWOŚCI FILMOWE NA 2017 ROK. WYREŻYSERUJĄ JE KOBIETY! [WIDEO]

W obsadzie filmu znaleźli się Magdalena oczarska, Piotr Adamczyk, Eryk Lubos, Danuta Stenka, Karolina Gruszka, Borys Szyc i Wojciech Mecwaldowski. Scenariusz napisał Krzysztof Rak, a za zdjęcia odpowiada Michał Sobociński. Premiera "Sztuki kochania" zaplanowana jest na 27 stycznia 2017 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun zapowiadający najnowszy film Marii Sadowskiej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×