sztuka kochania historia michaliny wisłockiej

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Śmiech, łzy i seks. Dużo seksu [RECENZJA]

Po projekcji „Sztuki kochania. Historii Michaliny Wisłockiej”, nowego filmu Marii Sadowskiej, w zasadzie chcę powiedzieć jedno: Jak dobrze, że polskie kino ma Raka. Krzysztofa Raka. Scenarzysta „Bogów”, podobnie jak w przypadku obrazu o Zbigniewie Relidze, napisał świetny scenariusz, gdzie wszystko zostało idealnie wyważone, przez co otrzymaliśmy przebojowy film, który jest wręcz skazany na komercyjny sukces.

25.12.2017Recenzje

"Sztuka kochania". Zobaczcie kulisy filmu o Michalinie Wisłockiej [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobaczcie making of filmu “Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Film w reżyserii Marii Sadowskiej, który od 27 stycznia jest na ekranach polskich kin, po drugim weekendzie wyświetlania zgromadziło ogromną widownię - 748 214 widzów. W rolach głównych - Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Piotr Adamczyk i Justyna Wasilewska. A jak twórcy wspominają pracę na planie?

07.02.2017Sztuka kochania

"Sztuka kochania". Roma Gąsiorowska: Dążenie do równouprawnienia w sferze seksualnej to temat cały czas aktualny [WIDEO]

Polacy na nowo pokochali Michalinę Wisłocką! „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” z Magdaleną Boczarską, Erykiem Lubosem i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych, bije kolejne rekordy frekwencji. Film jeszcze przed drugim weekendem wyświetlania obejrzało aż 503 277 widzów. Tematyka, jaką porusza film, jest bardzo aktualna.

04.02.2017Sztuka kochania

"Sztuka kochania". Piotr Adamczyk, Justyna Wasilewska i Borys Szyc opowiadają, jaką reżyserką jest Maria Sadowska [WIDEO]

"Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" to dopiero drugi pełnometrażowy film wyreżyserowany przez Marię Sadowską, a wszystko wskazuje na to, że produkcja okaże się ogromnym hitem! O to, jaka na planie jest Maria Sadowska zapytaliśmy aktorów "Sztuki kochania", Piotra Adamczyka, Justynę Wasilewską oraz Borysa Szyca. Co ciekawe, wszyscy po raz pierwszy mieli okazję pracować z Sadowską.

28.01.2017Sztuka kochania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×