Szwed opowiada o rozbieranej sesji dla Playboya

Postanowiła ponownie powspominać to niesamowite przeżycie. Tym razem opowiedziała o tym, skąd wziął się pomysł na zdjęcia.

Multimedia

 • To był mój pomysł. To był mój osobisty warunek zrobienia tej sesji. Nie chciałam, żeby ta sesja była wulgarna, żeby była kiczowata, bo zdarza się, że zawsze jest wszystkiego dużo wokół, a tak naprawdę nie ma nic fajnego w samym zdjęciu. Chciałam, żeby zdjęcia były artystyczne, bo to jest typ fotografii, który ja uwielbiam osobiście i zachwycam się właśnie tego typu zdjęciami. Gra światła, cienia i absolutny minimalizm formy. Jestem bardzo zadowolona ze zdjęć. Nie sądziłam, że mogę tak wyglądać - mówi w rozmowie z "Wp.tv".

Ola podkreśla, że jej zdjęcia praktycznie nie były retuszowane. Chciała wyglądać jak najbardziej naturalnie. Widocznie jej się udało, skoro już tak długo zachwyca się swoją sesją.

Czytaj także: Ola Szwed znowu nago? Ola Szwed nago! Ola Szwed nie może się doczekać reakcji mężczyzn na jej sesję w Playboyu

Komentarze

Skomentuj
 • kumaty (gość)

  tyle się pan Fronczewski naprosił w rodzinie zastępczej o dobrych manierach i wszystko szlag trafił teraz pokazuje d...e niby dla panów, no mnie żadna z takiego pisma nie zaimponuje ani zabłyszczy, ponieważ poniża normalne kobiety których jest w Polsce na szczęście więcej, proponuję spojrzeć w lustro i się zapytać co ja jestem warta, co do napadu to nie wierzę że jeden chłopak przestraszył pięciu ale poszło w eter i oto chodziło, państwo Polskie wypłaci odszkodowania [ podatniki] za holokaust też żydzi dostaną odszkodowania bo to wina Polaków tak trzymać .

  10.04.2013 22:18
 • Tośka (gość)

  Mój ,moje,ja. Jakie to typowe dla gwiazdki jednego serialu :)

  19.09.2010 09:14
 • ... (gość)

  Ona od poczatku przypomina malpke...

  18.09.2010 01:42
 • nudysta (gość)

  przychodzi hrabina/leciwa/do spowiedzi ,mówi grzechy -to spała z szambelanem,to z baronem,to z kimś innym-ksiądz mówi-"hrabino,ale hrabina już się z tego wczoraj spowiadała_ ,ona :"wiem,ale jak to miło powspominać". Szwed też tak -do póżnej starości będzie nawijać , lata uciekają,a rozbieranko było jedno i pustka?

  17.09.2010 18:51
 • bb (gość)

  jesteś osobą godną naśladowania

  17.09.2010 18:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×