"Szybcy i wściekli" bez Michelle Rodriguez? Aktorka rozważa odejście z popularnej serii! [ZDJĘCIA]

Michelle Rodriguez rozważa odejście z szeregów kultowej już serii "Szybcy i ściekli". Czy postać granej przez nią Letty Ortiz pojawi się w "Szybcy i ściekli 9"?

Multimedia

Ósma odsłona serii „Szybcy i wściekli” okazała się najpopularniejszą ze wszystkich odsłon. Na świecie film zarobił dotąd prawie 1,2 miliarda dolarów. Nic więc dziwnego, że obecnie trwają już prace nad „dziewiątką”. Czy zobaczymy w niej słynną Letty Ortiz? Tego nie wiemy. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała wpis, z którego wynika, że jest gotowa pożegnać się z serią "Szybcy i ściekli".

W następnej odsłonie serii okażcie trochę więcej miłości kobietom. W przeciwnym razie mogę pożegnać się z ukochaną sagą - napisała aktorka do producentów.

Jak potoczą się losy Letty? Pozostaje mieć nadzieję, że spotkamy się z nią 26 kwietnia 2019 roku, kiedy to do kin wejdzie dziewiąta odsłona serii.

"Szybcy i wściekli 8". Mokry sen Amerykanów, czyli Make America Great Again!Zobacz więcej

W najnowszej serii Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (laureatka Oscara Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×