"Szybcy i wściekli" - jeszcze minimum trzy nowe filmy!

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów serii filmowej "Szybcy i wściekli". Universal Pictures ma ambitne plany względem cyklu i powstaną jeszcze przynajmniej trzy nowe filmy na temat przygód Dominica Toretto i jego rodziny. A to jeszcze nie wszystko...

Obecnie trwają prace nad ósmą częścią "Szybkich i wściekłych". Obraz, po wielu negocjacjach, wyreżyseruje F. Gary Gray, który w tym roku błysnął za sprawą reżyserii filmu "Straight Outta Compton". Szczegóły dotyczące fabuły jeszcze nie są znane, ale jak zapowiadają twórcy, produkcja ma pójść w stronę realistycznej, mrocznej i sensacyjnej opowieści. Oczywiście na planie ponownie spotkają się gwiazdy cyklu, czyli Vin Diesel, Dwayne Johnson, Tyrese Gibson, Ludacris oraz Michelle Rodriguez.

Ponadto Universal Pictures oraz Vin Diesel, będący producentem serii, planują jeszcze dwie kolejne kontynuacje. Czy będziemy mieć do czynienia z nową trylogią "Szybkich i wściekłych"? W jakim kierunku pójdzie całość? Tego jeszcze nie wiemy.

CZYTAJ TAKŻE:
NIKT NIE CHCE REŻYSEROWAĆ "SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH 8"? [WIDEO]
JASON STATHAM POTWIERDZIŁ SWÓJ UDZIAŁ W FILMIE "SZYBCY I WŚCIEKLI 8
"SZYBCY I WŚCIEKLI 8". WIEMY, KIEDY PREMIERA FILMU! [WIDEO]

Ale to nie koniec. Vin Diesel zdradził, że są plany, aby powstały również spin-offy oraz prequele "Szybkich i wściekłych". Niektórzy z bohaterów mogliby otrzymać własne filmy, pełniej przedstawiające ich losy. Z całą pewnością na taki film zasługiwałby charyzmatyczny policjant, Luke Hobbs, w którego wciela się Dwayne Johnson. Fani "Szybkich i wściekłych" od dawna upominają się też o film dotyczący początkowych losów Hana, którego odgrywał Sung Kang.

Przypomnijmy, że pierwsza część "Szybkich i wściekłych" swoją premierę miała w 2001 roku. W tym roku do kin trafił obraz "Szybcy i wściekli 7", będący ostatnim filmem z serii z Paulem Walkerem w obsadzie, który zginął w wypadku samochodowym w 2013 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×